До лікарні "Калероя" у Болгарії відправлена 13-та група українських військових

До лікарні в Болгарії відправлена 13 група з 8 поранених воїнів ВСУ у війні проти россійських окупантів та колаборантів. Лікування пройде за рахунок приймаючої сторони.

лікарня "Калероя", м. Хисар

9 червня до Болгарії на двотижневу реабілітацію до військово-медичної лікарні "Калероя" (м. Хисар) вирушила тринадцята група з восьми травмованих учасників бойових дій на сході України.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на пресслужбу Генерального штабу ЗСУ:

Ця ініціатива реалізується на основі угоди між Міністерством оборони Республіки Болгарія та Міністерством соціальної політики України в межах проекту Трастового фонду НАТО у сфері медичної реабілітації в Україні, яку було підписано в жовтні 2017 року, та завдяки плідній співпраці між болгарською стороною і залученими до реалізації проекту українськими міністерствами та відомствами й Агенції НАТО з підтримки та постачання.

Відповідно до угоди, витрати, пов’язані з проходженням фізіотерапії протягом двох тижнів та розміщенням, забезпечуватиме болгарська сторона.

Витрати, пов’язані з міжнародним і місцевим транспортуванням, медичним страхуванням і харчуванням на період медичної реабілітації, забезпечить Трастовий фонд НАТО в Україні у сфері медичної реабілітації. Українська сторона фінанси на реалізацію цього проекту не витрачає.

В рамках проекту, який розпочався в середині 2018 року, реабілітацію мають пройти 300 українських воїнів. На цей час в болгарській клініці лікувалися вже більше сотні військових.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Антидепрессанты снижают способность сопереживать чужому горю

Антидепрессанты снижают способность к эмпатии - сопереживанию чужому горю....

Загрузка...

Це може бути цікавим

КСУ признал роспуск Рады законным. Выборы пройдут в июле

Таким образом внеочередные парламентские выборов пройдут через месяц, 21 июля....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Киеве отреставрировали станции городской электрички

В Киеве отремонтировали станцию городской электрички "Вышгородская"....

Загрузка...
Загрузка...