Кличко йде на вибори самостійно і лише по мажоритарці

Партія УДАР Віталія Кличка провела з’їзд на якому було прийняте рішення не формувати партійний список на дострокових виборах до Верховної Ради, а висувати своїх кандидатів виключно у мажоритарних округах.

Про це повідомляє Соцпортал.

Як на писав на своїй сторінці у facebook лідер партії УДАР Віталій Кличко за підсумками сьогоднішнього з’їзду було прийняте рішення, що політична сила на дострокових виборах до Верховної Ради висуватиме кандидатів лише у мажоритарних округах.

- Партія «УДАР» на дострокових парламентських виборах висуне кандидатів тільки в мажоритарних виборчих округах. За списком політична сила кандидатів не висуватиме. Таке рішення ухвалив з’їзд партії. Я провів багато переговорів про об’єднання зусиль з різними демократичними силами. На жаль, в силу низки причин, такого великого об’єднання не сталося. Хоча, відзначу, я своїм власним амбіціям ніколи переваги не надавав. І продемонстрував це і в 2014 році, і тепер, - зазначив Кличко.

Водночас, він зауважив, що сам до Верховної Ради балотуватися не буде, а залишиться працювати на посаді міського голови Києва.

- Я ж, як і заявляв раніше, залишаюся працювати в Києві. В мене, як у мера столиці, ще багато зобов’язань перед киянами, які я повинен реалізувати, - додав Кличко.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Назван самый модный цвет волос сезона

Этим летом самый модный цвет волос - вишенка на торте, как говорит Стефани Диас- известный колорист....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Чекліст: 10 ознак того, що ви залежні від інтернету

Можливо, соцмережі займають занадто багато місця у вашому житті Потенційно небезпечні звички в XXI столітті еволюціонували - тепер залежність може розвинутися не т....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Родственники погибших на пароме Эстония компенсации не получат

Крушение парома "Эстония", затонувшего в сентябре 1994 года, считается самой масштабной трагедией в истории гражданского судоходства со времен "Титаника"....

Загрузка...
Загрузка...