Китайці масово скуповують українське сухе молоко

Китай закупив 50% від усього виробленого в Україні сухого незбираного молока. Також серед лідерів з імпорту цього продукту Алжир та Кувейт.

Про це повідомляє Асоціація виробників молока, передає Соцпортал.

Згідно даних Державної статистики за січень-квітень 2019 р лідером зростання у виробництві молочної продукції стало сухе незбиране молоко.

- Так, лише у квітні його було вироблено близько половини — 3,0 тис т (у 2,5 рази, порівняно з квітнем 2019) від загального об’єму виробництва поточного року — 6,6 тис т. В цілому за чотири місяці поточного року зростання виробництва СНМ склало 147,6%, порівняно з минулим роком. Даний ріст пояснюється активізацією зовнішньої торгівлі, що підтверджується даними Державної фіскальної служби. Так, у квітні було експортовано 1,13 тис т сухого незбираного молока, що склало 37,7% всього місячного об’єму виробництва, - каже аналітик Асоціації виробників молока Яна Музиченко.

Основним покупцем українського СНМ став Китай, який імпортував 650 т (50% всього експорту) даного продукту. Також значні об’єми були продані в Алжир — 150 (13,3%) т та Кувейт — 125 т (11%).

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве продолжают бороться с неправильными парковками: уже без энтузизма

Анонсированная местной властью борьба с парковками постепенно пошла на спад и сейчас скорее ритуал, нежели полезное действие....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Киеве в первый раз состоялся однополый брак

Невесты дали друг другу клятвы верности, обменялись кольцами и поцеловались....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Киеве на левом берегу отключают горячую воду

В столице несколько жилых массивов на левом берегу планово отключат от горячего водоснабжения....

Загрузка...
Загрузка...