Україна проти Росії у Суді ООН: справа має перейти до слухань по суті

Україна подала у Суд ООН клопотання проти РФ за фінансування тероризму в вигляді терористичних проросійських угруповань на Донбасі. Йде 2й тур розгляду справи.

Суд ООН

Юрист Гарольд Гонджу Коу, який представляє Україну на слуханнях у Міжнародному суді ООН в Гаазі, заявив про недоречність усіх аргументів Росії щодо штучності і взагалі відсутності предмету спору.

Сьогодні у Суді ООН триває другий раунд усних слухань щодо заперечень, висловлених Росією проти поданого Україною позову.

Коу сказав:

Заперечення Росії повинні бути відхилені, і ця справа має перейти до слухань по суті. Як ми показали, Росія відкрито взяла на себе зобов'язання заборонити фінансування тероризму. Але вона дозволяє вільно фінансувати кампанію терору з власної території, відмовляючись вживати практичних заходів, навіть коли власні чиновники активно забезпечують тих, хто безжалісно вражає український народ. Росія взяла на себе зобов'язання ліквідувати всі форми расової дискримінації, але потім підтримує дискримінацію у Криму.Ці узгоджені зусилля включають зникнення, викрадення, вигнання та переслідування лідерів кримських татар, неприйняття татарських ЗМІ, заборона Меджлісу, культурно значущих українських зібрань та шкіл української мови. Україна обґрунтувала твердження, що ці російські дії порушують п'ять конкретних положень CERD.

Він підкреслив, що Росія, стверджуючи, що виконує свої зобов'язання за Конвенцією про ліквідацію всіх форм расової дискримінації в Криму, насправді проводить кампанію культурного стирання проти кримських татар і етнічних українців.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Масове отруєння на Рівненщині. Госпіталізовано 58 осіб

Кількість постраждалих через отруєння у Рівненській області зросла до 58 людей....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Побився об заклад. У Дніпрі "на слабо" відремонтують міст

Мер Дніпра Філатов побився з Зеленським об заклад, що відремонтує Центральний міст за два місяці Центральний міст Дніпра повністю перекриють з 18 липня на два міс....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Стало известно, сколько в Украине безработных и кто они

В Государственной службе статистики рассказали о том, сколько в Украине безработных....

Загрузка...
Загрузка...