Мінюст: справу по "Скіфському золоту" України розглянуть 16 липня

16 липня Апеляційний суд Амстердама оголосить рішення про повернення Україні скіфського золота. Його експонували перед анексією Росією Криму в музеї Алларда Пірсона в столицi Нiдерландiв.

скіфське золото Криму

В повідомленні Міністерства юстиції України, та на сайті "Евроентиграція" йдеться про те, що:

Рішення Апеляційного суду Амстердаму стосовно повернення "скіфського золота" в Україну буде оголошене 16 липня 2019 року. Тож чекаємо на рішення.

Нагадаємо, 14 грудня 2016 року суд Амстердама вирішив повернути клад скіфів, яке на час анексії Криму перебувало на експозиції в голландському музеї.

Судді вирішили, що золото залишиться у музеї Пірсона ще протягом трьох місяців – часу, відведеного на апеляцію. Ще до вердикту обидві сторони заявляли про наміри оскаржити рішення, якщо воно буде не на їхню користь.

Суд також постановив, що Україна має компенсувати витрати на утримання золота у музеї Алларда Пірсона в Амстердамі.

У січні 2017 року кримські музеї почали процес оскарження рішення суду Амстердама. Російські окупанти вимагають повернення українських скарбів у окупований Крим.

АТО в Україні. Новини читайте в розділі # Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Кайенский перец: нормализует работу сосудов и помогает восстановить микрофлору кишечника

Кайенский перец обладает уникальными целебными свойствами, поэтому если вы не страдает заболеваниями ЖКТ, то обязательно включите его в свой рационКак и большинс....

Це може бути цікавим

Не похищение, а задержание. СБУ задержала члена правления "Укрэксимбанка" по поручению ГПУ

На настоящее время Гриценко помещен в изолятор временного содержанияГлава "Укрэксимбанка" Александр Гриценко задержан сотрудниками Службы безопасности Ураины п....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Как будет повышаться прожиточный минимум в следующем году

В государственном бюджете заложен рост прожиточного минимума на 8%Прожиточный минимум в 2020 году будет повышаться темпами, на 2% превышающими показатель прогнозиро....

Загрузка...