Нова корупційна тендерна схема "Укравтодору". Справа для ГПУ

Заступник міністра економіки Нефьодов розповів про нову коррупційну схему "Укравтодору". Компанія ввела у тендерну документацію вимогу, яка унеможливлює чесну конкуренцію. Тепер справа за ГПУ.

Укравтодор

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив перший заступник міністра економіки Максим Нефьодов:

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області вписала у тендерну документацію по закупівлі робіт із будівництва обходу м. Дунаївці на ділянці дороги Т-23-08 очікуваною вартістю 192,30 млн грн вимогу до учасників щодо дати видачі листа-відгука від балансоутримувачів українських доріг, датованого у строк не пізніше тижня до кінцевого терміну подання тендерних пропозицій.

Далі Нефьодов каже:

Легше було б одразу вказувати рахунок, куди хабар переводити. Отаке "свій до свого по своє", бо ж, самі розумієте, від отих тендерів в ProZorro одна халепа. І взагалі - не треба вам ті дороги! Ще звикнете до якості, будете швидкість перевищувати!

Нефьодов пояснив, що до будівництва дороги автодор допустить тільки ту компанію, яка принесе видану за останній тиждень довідку від самого автодору чи області, що треба цю компанію допустити.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Російським вченим ускладнили правила спілкування з іноземними колегами

Згідно з рекомендаціями Міністерства освіти та науки РФ, про зустрічі з зарубіжними вченими потрібно буде повідомляти заздалегідь, а після - писати звіти У липні М....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Киеве неизвестные полностью разрисовали граффити поезд метрополитена

Вандалы целиком закрасили поезд столичного метро....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В спальном районе Киева обнаружили труп мужчины

В столичном микрорайоне Теремки 1 в квартире обнаружили мёртвого человека....

Загрузка...
Загрузка...