"Не стріляти у відповідь": Кучма хоче прописати це в домовленостях

Кучма заявив, що в домовленостях з РФ треба запровадити «режим тиші» на Донбасі. Він сказав, що треба прописати «не стріляти у відповідь».

Кучма

Керівник української делигації у Мінську сказав:

Це принципово. Бо жодна сторона не хотіла ставити себе в незручне становище, щоб потім відповідати за це. А сьогодні ми перед усім світом повинні показати, що хочемо цього «режиму тиші». Має бути записано, щоб не стріляти у відповідь, а також запроваджена заборона на обстріл громадських об’єктів – шкіл, дитячих садків. До 19 червня група повинна розробити такі пропозиції. Ми маємо 19 числа їх затвердити.

Він додав, що однією з домовленостей стало зазначення не лише часу початку «режиму тиші», а й механізму його запровадження.

У червні минулого року на той час командувач Операції об’єднаних сил Сергій Наєв заявляв, що бійцям ООС дозволили відкривати вогонь у відповідь без дозволу штабу, якщо проросійські бойовики атакують вогнем.

У нинішніх щоденних зведеннях штабу ООС українські військові вказують формулювання на кшталт: «на обстріли з боку збройних формувань Російської Федерації наші підрозділи дали адекватну відповідь». Після підписання такої можливої угодитакого допису "про відповідь" вже не буде.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Сколько нужно работать для ощущения социальной значимости: найден ответ

Ученые опытным путем нашли ответ на вопрос, сколько нужно работать для ощущения социальной значимости....

Загрузка...

Це може бути цікавим

КСУ признал роспуск Рады законным. Выборы пройдут в июле

Таким образом внеочередные парламентские выборов пройдут через месяц, 21 июля....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...
Загрузка...