Поліцейські, яких підозрюють у вбивстві хлопчика, відмовилися пройти тест на алкоголь

Двоє поліцейських яких підозрюють в у вбивсті 5-річного Кирила у Переяслав-Хмельницькому, відмовилися проходити тест на наявність алкоголю у крові. Факт їхнього сп’яніння будуть доводити показами свідків.

Поліцейські, яких підозрюють у вбивстві хлопчика, відмовилися пройти тест на алкоголь

Про це повідомляє УНН, передає Соцпортал.

Поліцейські, підозрювані у вбивстві 5-річного Кирила, не проходили перевірку на стан сп’яніння. Про це розповів директор ДБР Роман Труба під час засідання комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності щодо вбивства 5-річного хлопчика працівниками поліції.

- З приводу встановлення стану алкогольного сп’яніння – дійсно, підозрювані, на той час затримані, відмовилися від проходження дослідження і надання експериментальних взірців. Факт сп’яніння встановлюється нами лише шляхом проведення допитів. Ті особи, які вже опитані і перебували в колі їхнього спілкування, підтвердили цей факт, - зазначив Труба.

Крім того, цей факт підтвердили ті працівники поліції, які перші прибули на місце події і спілкувалися з підозрюваними.

- На цей час лише так. Інших поки способів встановити стан сп’яніння чи його відсутність кримінально-процесуальним шляхом немає, - додав Труба.

Про надзвичайні події та ДТП читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Регулярный отказ от ежедневного десерта полезен для здоровья: может спасти от смерти

Регулярный отказ от ежедневного десерта полезен для здоровья....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Києві запустили пробний проект по сортуванню сміття

За словами мера столиці, розвиток системи роздільного збору сміття є частиною стратегії Києва, направленої на впровадження європейських методик поводження з відх....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...
Загрузка...