Мінфін: $2,6 млрд боргів у травні виплачено вчасно

Мінфін повідомив, що $2,6 млрд боргів у травні виплачено вчасно. Це були державні борги.

Мінфін

У травні 2019 року Україна вчасно та у повному обсязі розрахувалася за піковими виплатами за державним боргом, які склали близько 2,6 млрд доларів.

Міністерка фінансів України Оксана Маркарова повідомила:

Перший піковий борговий місяць — травень з 2,6 млрд доларів погашення та обслуговування внутрішніх та зовнішніх зобов’язань пройдено спокійно, при цьому всі решта платежів зроблено в плановому режимі.

За її словами, попри пікові виплати за державним боргом, бюджет України вдалося вивести у профіцит (тобто доходи перевищили видатки) за підсумками перших 5 місяців року.

Нагадаємо, що у раді Нацбанку повідомляли, що пікові виплати за державним боргом України у 2019 році припадають на травень та вересень. Там порадили Нацбанку збільшити обсяги купівлі валюти на міжбанківському ринку, для того, аби мати можливість розрахуватимися з боргами у вересні.

Водночас, за даними Мінфіну, прогноз виплати державних боргів у 2019 році зріс на 3,3 млрд гривень, а у 2020 році — на 14, 5 млрд гривень — до 335,8 млрд гривень.

28 травня голова Нацбанку повідомив, що обсяг міжнародних резервів України становить 19,3 мільярда доларів. Це на 1,2 млрд гривень меньше ніж на початку травня.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Бюджет-2020 сократил расходы на субсидии. Министр уверенна, что средств хватит

Проект госбюджета на 2020 год уменьшит на 7,5 млрд финансирование субсидий, однако количество получателей не сократится....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В школах Севастополя начали преподавать украинский язык

Около 180 учеников пожелали изучать украинский язык в школах Севастополя....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Сегодня в Минске обсудят выплату пенсий на оккупированных территориях Донбасса

Механизм получения пенсий на оккупированных территориях станет одним из вопросов, который обсудят на заседании Трехсторонней контактной группы в Минске....

Загрузка...
Загрузка...