Глава уряду Угорщини знайшов «новий інструментарій» придушення ЗМІ

Freedom House заявляє, що Глава уряду Угорщини Орбан знайшов «новий інструментарій» придушення ЗМІ. Його партія «майже консолідувала свій контроль над засобами масової інформації».

Орбан, Путин

Правозахисна організація Freedom House заявляє, що лідери, які мають намір консолідувати владу, знаходять нові шляхи для придушення незалежних засобів інформації. Як ідеться в звіті Freedom and the Media 2019, опублікованому 5 червня, це явище стосуєтьсяя як формально демократичних, так і авторитарних держав.

У деяких крихких демократіях антидемократичні лідери використовують різноманітні фінансові та правові інструменти, щоб змусити мовчати незалежних журналістів і підтримати прихильні до влади ЗМІ.

Партія «Фідес» прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана «майже консолідувала свій контроль над засобами масової інформації і побудувала паралельну реальність, коли урядові послання та дезінформація зміцнюють один одного», ідеться у звіті.

У Сербії президент Александар Вучич і його союзники йдуть шляхом Орбана, вказують дослідники. Сербська влада ще не здобула повного контролю над ЗМІ, але атмосфера залякування ускладнює щоденну роботу журналістів. Уряд Орбана і адміністрація Вучіча «мають великі успіхи у придушенні критичної журналістики», ідеться у звіті Freedom House.

Відмічається, що ці керівники європесьих країн йдуть по шляху Кремля, та наслідують всі заходи, що здійснює Путін. Вони ж і є адвокатами Москви, що відстоюють відміну санкцій проти Росії та економічне зближення з агресивним сусідом.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

  • Украина может выбить почву из-под Путина и его «друзей», но выбрала опасный подход.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Станиці Луганській почали зводити тимчасовий міст

Під зруйнованою частиною мосту поклали новий фундамент У Станиці Луганській розпочали роботи зі зведення тимчасового мосту....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Режисер Джона Хілл зняв документальний серіал для Instagram про буллінг

У ньому взяли участь люди молодші за 25 років Instagram випустив документальний серіал, в якому люди віком від тринадцяти до двадцяти п'яти років розповідають, як зіткну....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Місць у дитячих садочках на всіх не вистачає

Місць у дитсадках в Україні не вистачає 34 тисячам дітей — МОНВ Україні 34 тисячі дітей дошкільного віку не відвідують дитячий садок через відсутність вільних місць....

Загрузка...
Загрузка...