Держстат​: в Україні дорожчає ​будівництво

Держстат оголосив дані про подорожчення будівництва в Україні. Це звязано зі зростанням інфляції та нестабільністю в економіці та політиці. В житловому будівництві зростання склало 12,4%.

Держстат

Вартість будівельно-монтажних робіт в Україні з січня по квітень 2019 року зросла на 11% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Найдорожчими будівельно-монтажні роботи виявились у сфері будівництва транспортних споруд - їхня вартість зросла на 17,2%. Найменше БМР подоржчали у сфері будівництва інженерних споруд - їхня вартість з січня по квітень 2019 року зросла на 7,6% порівняно з аналогічним торішнім періодом.

Згідно з даними Держстату з січня по квітень 2019 зросла також вартість БМР у сфері житлових будинків - на 12,4% та у сфері нежитлових - на 9,3%. Загалом за перші 4 місяці цього року вартість БМР зросла на 3,5% у порівнянні з груднем 2018-го.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Санкт-Петербурзі відбулася акція на підтримку України

Затримано трьох активістів 21 вересня в Санкт-Петербурзі відбувся "Марш миру", учасники якого вимагали припинення військових дій на території України....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Збитки на мільйони. Укрзалізниця фінансово потерпає від вандалів

Від початку року Укрзалізниця зазнала 12,5 млн грн збитків через псування приміських поїздівТак, від початку року в Укрзалізниці зафіксували 172 випадки вандалізму, ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Соцсети ввели моду на тату-браслеты

Соцсети не устают удивлять нас новинками....

Загрузка...
Загрузка...