Міжнародне співтовариство: Росія винна в загибелі авіарейсу MH17

Міжнародне співтовариство вважає винною у загибелі МН17 Росію. Тепер Майк Помпео, державний секретар США заявив, що Росія повинна "зробити більше" для розслідування загибелі MH17.

Майк Помпео, державний секретар США

Росія повинна зробити більше для встановлення винуватців загибелі MH17 – сказав Майк Помпео, державний секретар США.

Росія повинна зробити більше у справі встановлення конкретних винуватців авіалайнера з Малайзії, який був збитий ракетами БУК-1 з екіпажем россійської армії. Одразу російські ЗМІ передали, що це збитий український літак-розвідник. Але потім звинуватили ЗСУ.

Майк Помпео, державний секретар США заявив:

Тоді влітку 2014 року в небі над Донбасом, стлася трагедія. Їм потрібно зробити більше... Росія повинна відзвітувати про те, що сталося насправді, і я так розумію, це той процес, який зараз відбувається.

Держсекретар додав, що Росія повинна провести роботу з розслідування цієї трагедії у першу чергу заради власних інтересів.

Міжнародне співтовариство вважає винною у загибелі МН17 Росію, провівши ретельне розслідування. Зараз вже відома не тільки військова частина російської армії, що напарвила ракетну установку в Україну, а й екіпаж ракетної системи.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве на детской площадке нашли гранату

На детской площадке на Нивках возле дома по улице Ивана Выговского, 11а обнаружили гранату....

Це може бути цікавим

Где купить блендер в Украине

Блендер - необходимый девайс на каждой современной кухне....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Ученые предлагают выращивать дома на Луне и Марсе

В качестве строительного материала для создания поселений на Луне и Марсе ученые предлагают использовать грибыРечь идет о мицелии — ветвистых подземных нитях, со....

Загрузка...