Міноборони Зеленського не приймає броню NATO, бо немає сертіфіката СРСР

Держприйомка від Міноборони Зеленського, не приймає БТР-4 з фінської сталі MiiLux Protection від "ХКБМ ім. Морозова". Вони пройшли випробування, у тому числі відстрілом на полігоні.

БТР-4 з фінської сталі MiiLux Protection

Чому? Тому що військові, яких мабуть"надихнула" зміна влади с з проукраїнської на реваншистську, вирішили, що для ЗСУ новітня бойова машина БТР-4 - не потрібна. Фртмально - з-за відсутності старого сертіфікату радянського зразка.

Та якщо вони прикладуть свої руки до зменшення обороноздатності країни -то нова влада не тільки збереже за ними посади, а може ще й нагородить. І тому вони поставили нереальні умови для українського виробника - доки підприємство не підтвердить хімічний склад фінської броні на її відповідність діючим в українському ОПК стандартам.

Вони, як відомо, – застарілі радянські ГОСТи, які затверджені ще 30-40 років тому. Тобто сертифікати ЄС та підтвердження відповідності стандартам ISO, STANAG - це для бюрократів МО Зеленського не аргумент.

За часів Президента Петра Порошенка ця проблема вирішувалась відповідним вольовим рішенням Міністра оборони. Але сьогодні, нікого не хвилює проблеми української армії, тому "нових" військових бюрократів нічого вже не стримує.

Укроборонпром описав проблему, яка приведе до втрати новітніх бойових машин та оборонного потенціалу держави.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

«Гаряча» поїздка: рятувальники гасили пожежу в пасажирському автобусі​

У Миколаєві просто посеред дороги зайнявся пасажирський автобус MAN....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​Владимир Зеленский получил первую полноценную зарплату: для семьи маловато

Владимир Зеленский на посту президента Украины получил первую полноценную зарплату....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...
Загрузка...