Вчений висунув теорію про те, що всесвіт – це голограма

Американський науковець висунув оригінальну теорію про те, що всесвіт може бути голограмою. На такі роздуми його наштовхнуло існування чорних дір.

 Вчений висунув теорію про те, що всесвіт – це голограма

Про це повідомляють cikavosti.com, передає Соцпортал.

Помічник директора з наукових комунікацій NASA Мішель Таллер зазначає, що чорні діри часто зустрічаються в центрі галактик і все ще залишаються не до кінця вивченими. Наукове існування чорних дір підтвердилося через 100 років після опису їх в роботах Карла Шварцшільда і теорії відносності Альберта Енштейна.

Багато з цих явищ до цього часу не зафіксовані. Одне з них вдалося сфотографувати системі телескопів Event Horizon Telescope у квітні 2019 року.

Мішель Таллер, зазначає, що дані області простору кидають виклик законам фізики. Все, що потрапляє в чорну діру, зупиняється в часі.

На кордоні об’єкта, вважає астроном, є щось на кшталт сфери — двомірної поверхні, що якимось чином збирає інформацію про те, що виявилося всередині цієї загадки.

Дане утворення може бути голограмою, яке зберігає секрети Всесвіту.

Про високі технології і підкорення космосу читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Рекордне озеленення: Під Києвом висадили 8 тисяч дубів і сосен

Організатори акції анонсували новий всеукраїнський і міжнародний флеш-моб з озеленення планети і висадці протягом року 1 000 000 деревУ Бориспільському лісовому гос....

Це може бути цікавим

В МВД стало работать больше женщин

В разных структурах их количество увеличилось от 2 до 7%В структурных подразделениях Министерства внутренних дел (МВД) Украины за последние два года увеличилось ко....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

До прем'єри «Зоряних війн» Coca-Cola випустила пляшки з мечами, що світяться. Але вони дістануться переможцям квесту

Але знайти пляшки можна буде лише у Сингапурі З нагоди прем'єри дев'ятого епізоду «Зоряних війн» Coca-Cola випустила обмежену серію пляшок зі світловими мечами, які сп....

Загрузка...