На станціях українського метро почнуть будувати туалети

Згідно нових державно-будівельних норм з першого вересня цього року при будівництві нових станцій метро, або реконструкції старих необхідно обов’язково облаштовувати громадські вбиральні.

На станціях українського метро почнуть будувати туалети

Про це на своїй сторінці у facebook повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхваладзе, передає Соцпортал.

Зазначається, що вже з 1 вересня при проектуванні нових станцій метро або при проведенні їх реконструкції мають обов’язково передбачатися туалети для пасажирів. Вони мають розміщуватися на вході/виході зі станцій. Це оптимальне розміщення, яке з технічної точки зору можливо робити у нас і це буде зручно для людей.

- Згідно з новим ДБН, під час нового будівництва та реконструкції повинні передбачатися санвузли у межах вестибюля станції, тобто, на вході/виході до них. Санвузли мають обов’язково бути доступними для всіх груп населення і враховувати потреби людей з інвалідністю та інших маломобільних груп. У складних умовах під час реконструкції станції можливо влаштовувати санвузли у суміщених підземних переходах або поряд зі станцією на поверхні землі, - йдеться у дописі заступника міністра.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На Западе нашли новые доказательства присутствия России на Донбассе

На Западе нашли новые доказательства присутствия российских военных на украинском Донбассе....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​Відбулося зважування Ломаченко і Кемпбелла

Бій відбудеться 31 серпня в Лондоні....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Мониторинговые станции перестали выходить на связь после взрыва под Северодвинском

Две мониторинговые станции в Архангельской области перестали отправлять отчёты по радиации и вообще выходить на связь после взрыва под Северодвинском....

Загрузка...
Загрузка...