Стало відомо, що NASA збирається відправити на Місяць

Починаючи з 2020 року Американська аерокосмічна агенція планує відправити на супутник Землі низку вантажів з пристроями для різноманітних експериментів.

Про це повідомляє hromadske.ua з посиланням на The New York Times, передає Соцпортал.

Американська аерокосмічна агенція NASA уклала угоду про доставку вантажів на Місяць з трьома компаніями. Першою корабель з вантажем запустить компанія Orbit Beyond у вересні 2020 року.

NASA планує відправити на супутник Землі серію невеликих роботизованих спускових апаратів з вантажем, зокрема з обладнанням та пристроями для експериментів.

31 травня агенція оприлюднила перші замовлення для доставок на поверхню Місяця: їх отримали компанії Astrobotic Technology з Піттсбурга, Intuitive Machines з Г’юстона та Orbit Beyond з Едісона, штат Нью-Йорк.

Представники NASA повідомили, що розроблять, збудують та керуватимуть апаратами самі перелічені компанії, що дозволить виконати роботу у коротший термін за меншу ціну.

- NASA тут просто клієнт. Участь NASA - виконувати роль пасажира на задньому сидінні, - зазначив керівник програми Кріс Калберт.

Першим у вересні 2020 року має відправитись апарат компанії Orbit Beyond, який доставить 4 вантажі на Mare Imbrium («Море Дощів» — лат.) — лавове плато, яке є одним з найбільших місячних кратерів.

Влітку 2021 року має полетіти корабель Astrobotic, яка отримала 79,5 мільйона доларів і має доставити 14 вантажів у кратер Lacus Mortis («Озеро смерті» — лат.)

Intuitive Machines отримала 77 мільйонів доларів на розробку апарату і доставку п’яти вантажів до Oceanus Procellarum («Моря штормів» — лат.).

Про високі технології і підкорення космосу читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве можно получить бесплатную правовую помощь

В столице в помещении Киевского городского совета профсоюзов работает Бюро бесплатной правовой помощиНа ул....

Це може бути цікавим

Модные варианты перламутрового маникюра

Перламутровый маникюр - для многих знаком еще с детства, но до сих пор не теряет своей популярности....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Полиамория: Женщина собирается воспитывать дочь с четырьмя папами

У 20-летней Тори Охеда из США есть четыре партнера, и она беременна от одного из нихСначала жЖенщина познакомилась с одним из своих партнеров, 18-летним Марком, в стар....

Загрузка...