Уряд: допомога МВФ для України повинна продовжитись

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр країни вважає, що МВФ готовий продовжувати співпрацю. Але уряд наполягає на розширенні співпраці.

Володимир Гройсман

Про це Гройсман сказав, що найнижчі в світі кредитні ставки МВФ є рушиєм економіки; це доказали Прибалтійські країни, коли виконали реформи під кредити МВФ за 4% річних. Коли Україна без МВФ брала кредити під 10-15% відсотків. Обо, як при співробітництві з РФ - за кредити позбавлялась свого суверенітету та грабувалась країни пасіпаками кремлівського режиму та олігархатом.

Гройсман сказав:

Ми не зможемо подолати виклики, які стоять перед нами, не користуючись підтримкою міжнародних партнерів. Подобається це комусь чи ні.І я хочу сказати, що МВФ готовий працювати з Україною. Думаю, у нас буде програма, доповнена серйозними питаннями. Програма, яку ми виконуємо зараз, – оптимальна і ефективна, але вибори нас призупинили. Проте ми в повній взаємодії.

Глава уряду не виключив, що сценарії розвитку України будуть закладені в подальшу програму співпраці з міжнародними партнерами, передусім, Міжнародним валютним фондом, місія якого працювала в Україні ці два тижні.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Працівники Glovo знову збируться на протест

Попередня акція відбулась вчора, 22 липня....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Выбор входных дверей. Двери Страж

Украинский рынок входных дверей представлен продукцией десятков производителей, отечественных и импортных, и одну из первых позиций по праву занимает фирма Страж....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...
Загрузка...