Уряд: допомога МВФ для України повинна продовжитись

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр країни вважає, що МВФ готовий продовжувати співпрацю. Але уряд наполягає на розширенні співпраці.

Володимир Гройсман

Про це Гройсман сказав, що найнижчі в світі кредитні ставки МВФ є рушиєм економіки; це доказали Прибалтійські країни, коли виконали реформи під кредити МВФ за 4% річних. Коли Україна без МВФ брала кредити під 10-15% відсотків. Обо, як при співробітництві з РФ - за кредити позбавлялась свого суверенітету та грабувалась країни пасіпаками кремлівського режиму та олігархатом.

Гройсман сказав:

Ми не зможемо подолати виклики, які стоять перед нами, не користуючись підтримкою міжнародних партнерів. Подобається це комусь чи ні.І я хочу сказати, що МВФ готовий працювати з Україною. Думаю, у нас буде програма, доповнена серйозними питаннями. Програма, яку ми виконуємо зараз, – оптимальна і ефективна, але вибори нас призупинили. Проте ми в повній взаємодії.

Глава уряду не виключив, що сценарії розвитку України будуть закладені в подальшу програму співпраці з міжнародними партнерами, передусім, Міжнародним валютним фондом, місія якого працювала в Україні ці два тижні.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

​У Мінсоцполітики розповіли, за що виплатять ОТГ 150 млн грн

У 2020 році Міністерство соціальної політики України платитиме об’єднаним територіальним громадам за надані населенню соціальні сервіси....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Патріотизм, мова та зовнішньополітичні пріоритети – громадська думка України

Абсолютна більшість населення України (75%) вважає себе насамперед громадянами України, регіональну ідентифікацію (належність до регіону, області, міста чи....

Загрузка...