США проти Росії: готують санкції проти Nord Stream-2

В Конгресі США підготовлено видів сайнкцій проти Росії, прщодо оти Nord Stream-2. Вони торкнуться обмежень фінансового ринку РФ.

Конгресі США

Сенатори США запропонували ввести мінімум п'ять видів санкцій проти компаній, задіяних у реалізації газопроводу Північної потік-2.

Зокрема, мова йде про компанії, які надають послуги страхування суднам, які займаються укладанням труб. Відповідний законопроект розміщений на сайті Конгресу в суботу, 1 червня.

Серед запропонованих обмежень - відмова у видачі експортних ліцензій США; заборона на отримання позик на загальну суму понад 10 млн доларів протягом 12 місяців; заборона на здійснення фінансових операцій у зоні юрисдикції США; заборона на роботу з американським держборгом або федеральними коштами.

Крім того, співробітники такої компанії можуть бути вислані зі США, а активи осіб, причетних до продажу, оренди суден для укладання морської частини Північного потоку-2, будуть заморожені.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Вибори: авіація МВС заступила на чергування

Реагувати на будь-які події, що вимагатимуть втручання поліції, та буде миттєво - Аваков Спецпідрозділи Нацполіції і Нацгвардії, а також Єдина система авіаційної б....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Штрафмайданчики Києва перепонені. Але готують новий

В столиці активізували евакуацію машин....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

За місяць вкладникам банків-банкрутів повернули майже 40 млн гривень

Станом на 1 липня 2019 року загальна сума коштів, що акумульовані Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, становить 9 млрд грн....

Загрузка...
Загрузка...