США проти Росії: готують санкції проти Nord Stream-2

В Конгресі США підготовлено видів сайнкцій проти Росії, прщодо оти Nord Stream-2. Вони торкнуться обмежень фінансового ринку РФ.

Конгресі США

Сенатори США запропонували ввести мінімум п'ять видів санкцій проти компаній, задіяних у реалізації газопроводу Північної потік-2.

Зокрема, мова йде про компанії, які надають послуги страхування суднам, які займаються укладанням труб. Відповідний законопроект розміщений на сайті Конгресу в суботу, 1 червня.

Серед запропонованих обмежень - відмова у видачі експортних ліцензій США; заборона на отримання позик на загальну суму понад 10 млн доларів протягом 12 місяців; заборона на здійснення фінансових операцій у зоні юрисдикції США; заборона на роботу з американським держборгом або федеральними коштами.

Крім того, співробітники такої компанії можуть бути вислані зі США, а активи осіб, причетних до продажу, оренди суден для укладання морської частини Північного потоку-2, будуть заморожені.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Спать на левом боку полезно - ученые

Специалисты отмечают, что сон в такой позе имеет много преимуществ и в целом очень полезенСон на левом боку укрепляет лимфатическую систему, поскольку в таком поло....

Це може бути цікавим

Три случая подозрения на коронавирус: Министр о ситуации в Украине

В Украине зафиксировали три случая подозрения на коронавирусОб этом сообщила министр здравоохранения Зоряна Скалецкая на заседании оперативного штаба Минздрава....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Кількість загиблих під час землетрусу на сході Туреччини зросла до шести осіб

Число загиблих під час землетрусу на сході Туреччини досягло шести осібПро це повідомляє РІА «Новости» з посиланням на турецький телеканал NTV....

Загрузка...