Зустріч з Зеленським: Франція та Німеччина готові вести перемовини по Донбасу.

Франція та Німеччина готові вести перемовини по Донбасу. Це дасть новий імпульс переговорному процесу стосовно Донбасу, вважають європейські союзники.

Зеленський

Глави МЗС Франції і Німеччини 30 травня представили пресі спільну заяву після зустрічі з Зеленським.

європейські дипломати Жан-Ів Ле Дріан і Хайко Маас висловили підтримку главі української держави і готовність дати новий імпульс переговорному процесу в "нормандському форматі". Також сторони обговорили інцидент у Керченській протоці.

У заяві міністрів наголошується, що Франція і Німеччина продовжать активно сприяти процесу пошуку рішення у вирішенні конфлікту на сході України й у відновленні територіальної цілісності нашої держави.

Ле Дріан і Маас підкреслили:

Ми раді зустрічі, яка відбулася сьогодні із президентом Зеленським у рамках першого спільного візиту до Києва, який став приводом ще раз продемонструвати підтримку, яку Франція і Німеччина надають Україні в момент численних викликів, що стоять перед цією країною.

Глави МЗС привітали прихильність Зеленського до відновлення миру, Мінських домовленостей і "нормандського формату".

В заяві наголошуєтьс:

Ми висловили президенту Зеленському нашу готовність дати новий імпульс переговорному процесу, після п'яти років від початку конфлікту, який призвів до загибелі більше 13 тисяч людей... Ми також обговорили інцидент у Керченській протоці, який продемонстрував у листопаді минулого року, що ризики дестабілізації залишаються значними.

Ле Дріан і Маас запевнили, що їхні держави і надалі вимагатимуть негайного звільнення 24 моряків у россійського агресора, які утримуються в РФ із 25 листопада, як цього вимагає Міжнародний трибунал із морського права у своєму рішенні.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Всевидяче око. За депутатами пропонують встановити відеонагляд

Відеонагляд за нардепами організують для того аби згодом їх штрафувати за кнопкодавство У Раді хочуть встановити систему відеонагляду....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​В Индии электронные сигареты объявили вне закона

Индия решила ввести запрет на использование электронных сигарет....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Карпаты пришли первые заморозки

Утром в четверг, 19 сентбяря, в украинских Карпатах зафиксированы первые заморозки....

Загрузка...
Загрузка...