В Іспанії знищена російська мафія: винесено вироки у справі

У Іспанії правоохоронці виявили та знищили розголужену систему російської мафії з 14 осіб. Тепер їм винесені вироки в суді. Справа йшла про наркотики, відмивання коштів та ухиляння від податків.

Іспанський суд після багаторічного розгляду виніс вироки 14 вихідцям з колишнього СРСР, звинуваченим у відмиванні в Іспанії грошей і членстві в злочинній організації.

Національна судова палата Іспанії (НСПІ) винесла у четвер, 30 травня, вироки представникам так званої "російської мафії" - 14 громадянам Росії, Грузії та Іспанії. Йдеться про кінцеву фазу гучної свого часу справи під кодовою назвою "Оса", розпочатої ще у 2005 році. Однак, як заявив DW представник НСПІ, сама справа поки не вважається повністю завершеною, оскільки головний обвинувачений - Таріел Оніані, на прізвисько "Таро", до сих пір не відповів перед судом за діяння, вчинені в Іспанії.

Болючий укус "Оси"

Все почалося з арештів в червні 2005 року в Іспанії вихідців з колишнього СРСР і їхніх іспанських спільників. В один день було заарештовано 28 осіб. Їх звинувачували у "відмиванні капіталів у складі злочинної організації". В операції "Оса", як писала іспанська преса, було задіяно 400 поліцейських. Вони наклали арешт на 800 банківських рахунків затриманих, на їхні численні будинки і на 42 автомобілі.

Про кримінальні новини з усього світу читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Осенний призыв: повестку в военкомат получил пятилетний ребенок

В селе под Киевом пятилетний ребенок получил повестку из военкомата....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Нові прогульники. У Раді таких 17

Майже два десятки нардепів, більшість із яких від ОПЗЖ, реєструвалися в Раді, але пропускали голосування без поважних причин - КВУ З початку роботи Верховної Ради д....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Украинцы получили дополнительных выходной в октябре

Украинцы получили дополнительных выходной в октябре В октябре украинцы будут отдыхать 9 дней....

Загрузка...
Загрузка...