СБУ в Одеському аеропорту знайшли підслуховуючі пристрої

По інформації силових структур, в Одеському аеропорту фірма, що відповідала за інфозахист - порушила регламент, та з 50 камер записувала дії прикордонників. Порушена кримінальна справа.

Одеський аеропорт

Спецслужби виявили витік службової та приватної інформації в Одеському аеропорту. Запис вівся з понад 50 пристроїв. Безпрецедентний шпигунський скандал вибухнув в Одеському аеропорту: тут виявили встановлені в усіх основних точках пристрої для спостереження і запису всього, що відбувалося на території. Все це тривало досить довгий час.

Співробітники обласної прокуратури разом зі слідчими оперативних підрозділів Управління Служби безпеки в області викрили протиправний канал витоку приватної та службової інформації в Одеському аеропорту.

Як з'ясували правоохоронні відомства, співробітники фірми, які повинні були забезпечувати програмування і обслуговування техніки, насправді могли "записувати" всю внутрішню службову життя стратегічного об'єкта інфраструктур

Як зазначають у прокуратурі, "прослушка" працювала в той час, як серед основних завдань, поставлених перед підприємством, повинен був стати у пріоритеті захист інформаційних систем і експлуатація камер відеоспостереження.

За даними слідства фірма організувала тривале спостереження і запис з більш ніж 50 пристроїв інформації щодо службових, господарських питань діяльності об'єкта будівництва нової злітної смуги.

Серед них - можливість несанкціонованого доступу до камер спостереження в робочих кабінетах прикордонників, митній зоні, функціонування каси, бухгалтерії, приміщень для особистого догляду, кабінетів співробітників міжнародного аеропорту.Крім того, наголошується, що представники підприємства мали протиправний доступ до камер залу офіційних делегацій, де перебували офіційні представники України та іноземних держав.

Правоохоронні органи перевіряють дані про витік і торгівлю приватними даними з Одеського аеропорту.Проводяться обшуки в адміністративних і службових приміщеннях аеропорту, кабінетах підприємства, приміщеннях співробітників цієї фірми.Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Незаконне придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів для отримання інформації є тяжким злочином, за вчинення якого Закон передбачає до 7 років позбавлення волі (ч. 2 ст. 359 КК).

Про кримінальні новини з усього світу читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

ВОЗ: Новый коронавирус выявлен за пределами Китая

ВОЗ предупредила о риске распространения нового вируса за пределы Китая....

Це може бути цікавим

​Патріотизм, мова та зовнішньополітичні пріоритети – громадська думка України

Абсолютна більшість населення України (75%) вважає себе насамперед громадянами України, регіональну ідентифікацію (належність до регіону, області, міста чи....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Борислав Береза розповів, як Кличко може втратити популярність

Нардеп впевений, що мер столиці Віталій Кличко може втратити свою популярність через скандали у Києві....

Загрузка...