НКРЕКП поблажлива до "Укренерго": компанія працює за старою ліцензією

НКРЕКП здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг. Ця комісія поблажливо дозволила працювати "Укренерго" на новому ринку за старою ліцензією, порушуючи правила ринку.

Укрєнерго, Ковальчук

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, дозволила НЕК "Укренегро" працювати в новому оптовому ринку електроенергії, старт якого запланований на 1 липня, за старою ліцензією до моменту проходження компанією сертифікації.

Про це із посиланням на відповідне рішення НКРЕКП, ухвалене на засіданні комісії 31 травня. Нагадаємо, що відповідно до закону "Про ринок електричної енергії", ліцензія на здійснення передачі в новому ринку може бути видана оператору тільки після остаточного рішення щодо його сертифікації.

Однак наразі сертифікація "Укренерго" затримується, у зв'язку з чим компанія не може отримати нову ліцензію своєчасно, тобто до 1 липня, пояснили в НКРЕКП. Голова компанії Ковальчук мав тісні бізнес- звязки з Юрієм Бойко та колишнім втікачем-президентом.

Все киевские новости в разделе #Київград на Соцпортале.

Еще интересно:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Загрузка...

Це може бути цікавим

У лікарні Мечникова в Дніпрі провели 4-тисячну операцію учаснику бойових дій на Донбасі

4-тисячним прооперованим став 34-річний поранений військовослужбовець, якого напередодні з-під Селідова санавіацією доправили до ДніпраВ обласній лікарні імені Ме....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Список профессий, дающих право на выход на пенсию в 50 лет сократили

Список профессий, дающих право на выход на пенсию в 50 лет в Украине сократили....

Загрузка...
Загрузка...