Український правопис: стало відомо, коли Афіни остаточно перетворяться на Атени

Остаточна редакція нового українського правопису буде опублікована 3 червня 2019 року. З цього моменту він почне остаточно діяти на території України. Щоправда, у шкільну програму його будуть інтегрувати у три етапи.

Український правопис: стало відомо, коли Афіни остаточно перетворяться на Атени

Про це повідомляє прес-служба Міносвіти, передає Соцпортал.

22 травня 2019 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 437 «Питання українського правопису», якою схвалено нову редакцію «Українського правопису».

3 червня 2019 року фінальний текст нової редакції «Українського правопису» буде опубліковано на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки та Національної академії наук.

З цього моменту рекомендовано застосовувати норми та правила нової редакції Правопису в усіх сферах суспільного життя, зокрема, в офіційно-діловому стилі мовлення.

Водночас зараз розробляється план імплементації нової редакції «Українського правопису». Цим документом, зокрема, буде передбачено терміни та етапи впровадження змін в освітній процес.

Всі новини освіти, вступу та ЗНО читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Загрузка...

Це може бути цікавим

​У Кремлі «відхрещуються» від особистої зустрічі Зеленського і Путіна

Можливість особистої зустрічі президента Росії Володимира Путіна і Президента України Володимира Зеленського наразі не обговорюють....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Украине запустили услугу е-пенсия. В чем суть

17 июля Кабинет министров одобрив постановление об электронных услугах в сфере пенсионного обеспечения....

Загрузка...
Загрузка...