Представники Коломойського хочуть обмежити права НАБУ

"Запорізький завод феросплавів" домагається визнання неконституційним права НАБУ через суди визнавати сумнівні угоди недійсними. Так Коломойський поверне свої корупційні оборутки.

Коломойский

Зазначається, що на закритій частині пленарного засідання суд продовжив розгляд справи по конституційній скарзі Запорізького заводу феросплавів щодо конституційності положень пункту 13 частини першої статті 17 закону "Про Національне антикорупційне бюро України".

"Розгляд справи буде продовжено на одному з наступних пленарних засідань Другого сенату Конституційного суду, - йдеться в повідомленні суду.

Акціонерне товариство "Запорізький завод феросплавів" входить до умовної групи "Приват" Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Завод Коломойського оспорює повноваження НАБУ звертатися до суду з цивільними позовами про визнання недійсними угод фігурантів корупційних розслідувань.

За чотири роки роботи НАБУ подало 42 позови, за якими недійсними були визнані 92 угоди.

"Центр протидії корупції", за таким принципом в суді за позовом НАБУ був визнаний недійсним договір між "Запоріжжяобленерго" та "Енергомережа" на суму понад 112 мільйонів гривень.

В цілому, якщо суд прийме рішення на користь заводу, це позбавить Національне антикорупційне бюро права через суд визнавати недійсними угоди за корупційними справами.

У такому випадку держава може втратити 7 мільярдів гривень - на таку суму обчислюються вже розірвані з ініціативи детективів через суди угоди, порахували в "Центрі протидії корупції".

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Из-за космического мусора появилась угроза столкновения летательных аппаратов

Российский космический мусор является опасным для работы спутников в орбитальном пространстве Земли....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Украина не согласилась на подписание "формулы Штайнмайера"

Украинская сторона настаивает на контроле над участком границы с Россией и разоружении "ЛНР" и "ДНР"....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Для работы над цифровой картой Индия использует дроны, искусственный интеллект и Big Data

Сверхтяжелые задачи поставила себе Инспекция Индии, которая входит в состав Департамента науки и технологий и которые планирует завершить за два года....

Загрузка...
Загрузка...