Представники ООН: громадяни КНДР дають хабарі, щоб вижити

Комуністичний режим Піденної Кореї неспроможний налагодити економіку, тому там панує голод. Для того, щоб вижити, громадяни дають хабарі чиновникам, щоб отримати картки на продукти.

Піденної Кореї

Жителі Північної Кореї змушені вдаватися до хабарів, щоб забезпечити собі виживання і отримати предмети першої необхідності, що безмірно розширило корупцію в державному апараті КНДР.

Про це мовиться в новій доповіді Управління ООН з прав людини, яка базується на свідченнях 214 перебіжчиків з КНДР до Південної Кореї і на інформації, наданої установами ООН, що мають доступ до Північної Кореї.

Як зазначили в ООН, система держрозподілу, що склалася після голоду у середині 1990-х рокі, жертвами якого стали сотні тисяч людей, жорстко обмежила можливість займатися будь-якою підприємницькою діяльністю і почала жорстокіше карати за будь-яку ініціативу у цьому напрямку.

Згідно з доповіддю, фундаментальні права людей в КНДР широко порушуються. За словами Верховного комісара ООН з прав людини Мішель Бачелет: «права на харчування, здоров’я, житло, роботу, свободу пересування є універсальними і невід’ємними, але в Північній Кореї вони залежать насамперед від здатності окремих осіб підкуповувати державних посадових осіб».

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Глава ВРУ Дмитрий Разумков подписал закон об импичменте президента

Теперь закон ожидает подписи от президента....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Киеве зафиксировали начало метеорологической осени

18 сентября в Киеве наступила метеорологическая осень - утром температура опустилась ниже 10°C и днем не поднялась выше 14°C....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Украине планируют отменить справки о регистрации места жительства и о составе семьи

Отмена справок о регистрации места жительства и о составе семьи – одна из первоочередных задач, которые ставит перед собой новосозданное Министерство цифровых тр....

Загрузка...
Загрузка...