ГО ОПОРА: є особливості при зміні місця голосування на виборах в ВР

ГО ОПОРА повідомила про осоливість при зміні місця регістрації на виборах у ВР. Такі громадяни отримають лише один бюлетень.

вибори до ВР

Вони пояснили, що українці, які змінять місце голосування перед виборами до Верховної Ради, отримають лише один бюлетень на виборчий дільниці.

Зазначається, що перед парламентськими виборами місце голосування можна змінити, як і перед президентськими. Процедуру можна пройти до 15 липня включно:

Однак особливість парламентських виборів у тому, що у разі зміни місця голосування виборцю дадуть лише один бюлетень – за партійними списками.Обидва бюлетені – і за мажоритарного кандидата, і за партію – отримають тільки ті виборці, які змінять місце голосування в межах "рідного" округу. Ще один варіант – просто поїхати голосувати за місцем реєстрації.

Повідомляється, що для зміни місця голосування необхідно лише 5 кроків: до 15 липня прийти до відділу ведення державного реєстру виборців, мати з собою паспорт та документи, написати заяву, де вказати бажану дільницю для голосування і причину зміни місця голосування, отримати відповідне посвідчення і 21 липня прийти на нову дільницю і проголосувати.

Всі новини про вибори 2019 в Україн читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Мне только спросить. В одной из больниц Калининграда появилась новая услуга

В Калининградской городской больнице появилась услуга «Просто спросить»....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Вони такі, як усі. Українці з пересадженими органами піднімуться на Говерлу

Три десятки людей із пересадженими органами піднімуться на Говерлу, аби встановити рекорд УкраїниПро це пише НВЗа тиждень, 28 вересня на найвищу точку України — го....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Околиці Берліну стануть "розумними"

Концерн Siemens вкладе 600 мільйонів євро у будівництво «розумного міста» на ділянці у 70 гектарів на околиці Берліна Про це пише CityLab....

Загрузка...
Загрузка...