Вибори в Європарламент: праві партії отримали 100 мандатів

Проблеми в Евросоюзі з-за біженців привели до суттєвого збільшеня в Европарламенті в ході виборів партій націоналістичного, правого толку після виборів. Вони отримали більше 100 мандатів.

Евросоюз

Результати голосування було оголошено пізно увечері в неділю, 26 травня. ЄНП і соціалісти скоротили представництво в європейському парламенті. Громадяни держав Європейського Союзу обрали новий склад Європарламенті. За підсумками голосування, яке завершилося в неділю, 26 травня, "Європейська народна партія" і соціалісти, у яких була більшість в попередньому складі Європейського Парламенту, суттєво скоротили своє представництво. У той же час, посилилися ліберали і євроскептики.

У попередньому складі Європарламенту 217 "народників" і 187 соціалістів могли спільно приймати будь-які рішення, навіть якщо з ними не були згодні представники інших політичних сил. Тепер співвідношення сил істотно змінилося.

ЄНП втратила 39 мандатів і буде представлена 178 депутатами. Фракція соціалістів зменшилася зі 187 до 152 осіб, втративши 35 місць в парламенті.

У той же час, посилилися ліберали і центристи. 40 лібералів разом з представниками "Ренесансу" Еммануеля Макрона створять нову депутатську групу зі 108 осіб.

"Зелені" отримали на 16 мандатів більше: тепер їх не 51, а 67.

Противники європейської інтеграції отримали більше 100 депутатських мандатів. Група "Європа для свободи", до якої входять італійський "Рух 5 зірок" і британські прихильники Brexit, провела до Європарламенту 53 депутати, отримавши вісім додаткових місць. Група "Європа за нації", яку підтримує італійська "Ліга Півночі" й інші прихильники скасування санкцій проти Росії, отримала 55 місць в Європарламенті. Минулі вибори принесли їм лише 37 мандатів.

У представників інших партій у Європарламенті буде 31 місце, ще сім – у тих, хто не приєднався.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

5 продуктов для улучшения работы кишечника

Для здорового кишечника специалисты рекомендуют йогурт, оливковое масло, волокнистые фрукты и овощи, чеснок О пользе этих продуктов для кишечника сообщает издани....

Це може бути цікавим

Наразі в Україні не зафіксовано зараження на коронавірус – МОЗ

Наразі в Україні не зафіксовано жодного випадку зараженням коронавірусомПро це заявила міністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька під час зустрічі з Президентом ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Ученые предлагают выращивать дома на Луне и Марсе

В качестве строительного материала для создания поселений на Луне и Марсе ученые предлагают использовать грибыРечь идет о мицелии — ветвистых подземных нитях, со....

Загрузка...