Космічний телескоп "Хаббл" зробив фото галактики із сузір'я Діви

Еліпсична галактика, яка віддалена від Землі на 50 млн років була сфотографована вченими НАСА. Це вони зробили за допомогою телескопа "Хаббл", який виведений на орбіту 29 років тому.

Галактика

Американські астрономи за допомогою телескопа одержали знімок галактики NGC 4621, більш відомої як Messier 59. Галактика знаходиться на відстані 50 мільйонів світлових років від Землі в сузір'ї Діви.

Позначення Messier 59 вказує на те, що у 1779 році її помітив французький "мисливець за кометами" Шарльз Мессьє. Але німецький астроном Йоганн Готфрід Кохлер помітив зоряне скупчення за кілька днів до того, як Мессьє додав його до свого каталогу.

Messier 59 – це еліптична галактика. Подібні скупчення відрізняються тим, що до їхнього складу входить багато старих червоних зірок, але в них практично немає або дуже небагато молодих блакитних світил. Разом з тим, в цій галактиці можна помітити сліди зореутворення.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве возле станции "Святошин" на мужчину упали строительные плиты

Это случилось в переходе к электричкам, где на данный момент проводятся ремонтные работы....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​Зеленский больше не видит смысла обращаться к Парубию

Владимир Зеленский больше не станет обращаться к спикеру Верховной Рады Андрею Парубию, а будет говорить уже с новым составом парламента....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Києві запустили пробний проект по сортуванню сміття

За словами мера столиці, розвиток системи роздільного збору сміття є частиною стратегії Києва, направленої на впровадження європейських методик поводження з відх....

Загрузка...
Загрузка...