Київ: в "Борисполі" відкрили багаторівневий паркінг

Після 10 років запустіння в "Борисполі" відкрили багаторівневий паркінг. На нього витратили 439 млн гривен.

Бориспіль

Іржавий недобуд – перше, що багато років бачили туристи, які прилітали в Україну через аеропорт "Бориспіль". Обіцянки завершити будівництво багаторівневого паркінгу в останні декілька років лунали доволі часто.

Напередодні в експлуатацію було введено першу чергу. Другу частину недобудованої конструкції закрили банером із надписом "Welcome to Kyiv" та усміхненим мером столиці Віталієм Кличком. Її обіцяють завершити в найближчі роки.

Проект будівництва паркінгу був розпочатий в далекому 2011 році. Запуск планувався до початку Євро-2012. Утім, з самого початку на заваді ставали недобросовісні підрядники, через яких проект був заморожений і простояв під відкритим небом довгих 7 років.

Один з таких "будівельників" за цей час встиг зникнути, прихопивши з собою 95 млн гривень державних коштів. "Наразі така ситуація є неможливою,— запевняє представник аеропорту,— усі аванси "Бориспіль" вже виплачує під банківські гарантії Swift".

Новий паркінг, який обійшовся держпідприємству в 439 млн гривен, обладнаний за останнім словом техніки. Встановлено автоматизовану систему управління, працює індикація вільних паркомісць та відеоспостереження з розпізнаванням номерів авто та облич водіїв. Також в паркінгу влаштували зони для зарядки електрокарів.

Які ще секрети приховує новий об’єкт, скільки коштує паркування та коли буде завершено другу чергу, в матеріалі ЕП.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Пенсії в Україні будуть нараховуватися автоматом

Новація почне діяти з 31 грудня поточного року ....

Це може бути цікавим

Горбатым китам больше не грозит вымирание

Несколько десятилетий назад горбатые киты оказались на грани вымирания....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Как повышение средней зарплаты повлияет на расчет пенсий

По данным фонда, средняя зарплата в сентябре составляла 9322 грн 61 копейка....

Загрузка...