Юлія Тимошенко передала президенту документи, що дозволять знизити тарифи

Юлія Тимошенко, Володимир Зеленський, тарифи

Юлія Тимошенко передала президенту Зеленському розроблений її командою пакет указів і законів для зниження тарифів для населення.

Вона вважає це одним з перших важливих кроків, який має зробити новий президент, щоб люди відчули зміни вже сьогодні.

Документи підготовлені за чинним законодавством.

- У президента є повноваження формувати НКРЕКП. Там нині є дві вакансії, які дають право впливати главі держави на процес справедливого встановлення тарифів. І тут є проекти указу про призначення тих людей, яких президент захоче бачити в цій системі, - заявила Юлія Тимошенко.

Політик наголосила: у плані дій є напрацьований проект указу про призупинення двох постанов уряду Гройсмана з необґрунтованим підвищенням цін на газ. Також серед указів – призначення двох людей в Нацкомісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яка встановлює тарифи. Адже у президента є повноваження формувати НКРЕКП. Третій важливий документ – проект закону, який був заслуханий на засіданні профільного комітету і вже включений до порядку денного Верховної Ради - щодо передачі газу українського видобутку для споживання бюджетної сфери та на потреби населення, як це було до 2014 року.

- Маємо можливість поправити ситуацію за кілька днів... Якщо ці дві постанови зупиняються, ми автоматично повертаємось до ціни 4, 5 грн за кубометр, - додала вона.

Як наголосила Тимошенко, вона передає всі ці напрацювання своєї команди президенту, де «порахована кожна цифра, щоб не завдати збитків доходам бюджету».

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Исследователи назвали идеальные цвета для интерьере

Чтобы создать в помещении атмосферу спокойствия и уюта исследователи советуют использовать конкретные цвета....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​Объявлен хедлайнер «Ukrainian Song Project»

Долгожданный музыкальный проект Ukrainian Song Project огласил новых хедлайнеров....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

КСУ признал роспуск Рады законным. Выборы пройдут в июле

Таким образом внеочередные парламентские выборов пройдут через месяц, 21 июля....

Загрузка...
Загрузка...