Юлія Тимошенко передала президенту документи, що дозволять знизити тарифи

Юлія Тимошенко, Володимир Зеленський, тарифи

Юлія Тимошенко передала президенту Зеленському розроблений її командою пакет указів і законів для зниження тарифів для населення.

Вона вважає це одним з перших важливих кроків, який має зробити новий президент, щоб люди відчули зміни вже сьогодні.

Документи підготовлені за чинним законодавством.

- У президента є повноваження формувати НКРЕКП. Там нині є дві вакансії, які дають право впливати главі держави на процес справедливого встановлення тарифів. І тут є проекти указу про призначення тих людей, яких президент захоче бачити в цій системі, - заявила Юлія Тимошенко.

Політик наголосила: у плані дій є напрацьований проект указу про призупинення двох постанов уряду Гройсмана з необґрунтованим підвищенням цін на газ. Також серед указів – призначення двох людей в Нацкомісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яка встановлює тарифи. Адже у президента є повноваження формувати НКРЕКП. Третій важливий документ – проект закону, який був заслуханий на засіданні профільного комітету і вже включений до порядку денного Верховної Ради - щодо передачі газу українського видобутку для споживання бюджетної сфери та на потреби населення, як це було до 2014 року.

- Маємо можливість поправити ситуацію за кілька днів... Якщо ці дві постанови зупиняються, ми автоматично повертаємось до ціни 4, 5 грн за кубометр, - додала вона.

Як наголосила Тимошенко, вона передає всі ці напрацювання своєї команди президенту, де «порахована кожна цифра, щоб не завдати збитків доходам бюджету».

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Рівному з допомогою каліфорнійських черв’яків перероблятимуть опале листя

У Рівному наступного року встановлять 150 компостерів для переробки опалого листя за допомогою в біогумус каліфорнійського черв’якаПро це повідомляє Четверта вла....

Це може бути цікавим

Самая сексуальная спортсменка мира живет в Германии

Немецкая легкоатлетка Алиса Шмидт недавно была признана самой сексуальной спортсменкой мира по версии австралийского издания Busted Coverage Алиса родилась в пригороде....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Сенцов получил премию Магнитского

Украинского режиссера Олега Сенцова наградили международной премией в сфере журналистских расследований и защиты прав человека имени Сергея МагнитскогоЦеремон....

Загрузка...