Для малого та середнього фермерства $200 млн надав Світовий банк

Кредитну лінію для малого та середнього фермерства надав Світовий банк. Її розмір склав $200 млн.

Світовий банк

Рада виконавчих директорів Світового банку ухвалила рішення про надання Україні кредиту у розмірі 200 мільйонів доларів. Метою кредиту є стимулювання розвитку малого та середнього фермерства.

Головними цілями нової кредитної програми Світового банку є збільшення ефективності сільського господарства України, забезпечення більш адресної політики підтримки галузі, підвищення прозорості використання державних сільськогосподарських земель та розширення доступу малих та середніх фермерських господарств до експорту.

«Україна може прискорити свій економічний розвиток шляхом підвищення ефективності та зміцнення прозорості своєї сільськогосподарської галузі. Підвищення продуктивності сільського господарства на 30% могло б протягом наступних п'яти років збільшити ВВП на додаткові 4,4 %», — повідомив директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сато Кахконен.

У Світовому банку зазначають, що сільськогосподарська продукція є однією з найбільших статей експорту України, тому розвиток агропромисловісті, особливо малих та середніх фермерських господарств, сприятиме економічній стабілізації України.

8 грудня Рада директорів Світового банку затвердила рішення про надання Україні кредитних гарантій на $750 млн євро. 27 грудня отримали перший транш під гарантії Світового банку на загальну суму $750 млн євро. 1 березня надійшов другий транш кредиту у сумі $750 млн євро.

Загалом починаючи з травня 2014 року група Світового банку надала Україні 5,6 мільярдів доларів США у формі чотирьох позик у рамках політики розвитку та семи інвестиційних позик, а також гарантію оплати газу в розмірі 500 млн доларів й гарантію на підтримку державної політики в розмірі $750 млн євро.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

У Держстаті заявляють, що на субсидії держава витрачає більше грошей ніж торік

Компенсації витрат сімей на оплату комунальних послуг на 26,6% вищі, ніж за аналогічний період минулого року Загальна сума субсидій, призначених для компенсації вит....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Дети и обезьяны используют для общения одни и те же жесты

У шимпанзе и двухлетних детей совпадает почти 90% используемых жестов - ученые Результаты последних исследований в этой сфере были представлены на конференции Евр....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Україна до холодів запасеться газом

Україна до холодів накопичить 21 мільярд кубів газу – міністр....

Загрузка...
Загрузка...