Вчені припускають, що на Плутоні могла існувати позаземна цивілізація (відео)

Група вчених припускає, що наявність на поверхні Плутона океану є свідченням можливого існування позаземної цивілізації.

Вчені припускають, що на Плутоні могла існувати позаземна цивілізація

Про це повідомляють cikavosti.com, передає Соцпортал.

Науковці вважають, що відкриття на Плутоні може довести існування позаземного життя. Фахівці запевняють, що зонд NASA New Horizons знайшов океан там, де раніше його існування здавалося неможливим

Фахівці нагадали, що в 2015 році зонд NASA зробив знімки на Плутоні. На цих зображеннях дослідники виявили свідчення існування на Планеті океану, який знаходиться під товстим льодом.

Вчені прийшли до висновку, що Плутон розташований занадто далеко від Сонячної системи, тому подібна знахідка є дуже важливою, оскільки на цій Планеті навіть азот може бути у твердому стані.

Фахівці провели комп’ютерне моделювання, відтворивши приблизно 4,5 мільярда років, які пройшли після народження Сонця і різних планет, що обертаються навколо нього.

Дана робота дозволила дізнатися, яким шляхом вода змогла зберегтися у рідкому стані на Плутоні.

Вчені вважають, що утримувати на карликовій планеті воду в рідкому стані допомагають гідрати метану. Саме завдяки їм рідина набуває особливої молекулярну структуру і може утримати тепло.

Дослідники стверджують, що у Всесвіті існує набагато більше океанів, ніж вважалося раніше, що є важливим чинником в доказі існування позаземного життя.

Про високі технології і підкорення космосу читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Куди піти в грудні: Національна опера України

17 грудня - балет «За двома зайцями» (Ю....

Це може бути цікавим

​В Крыму на уроке географии умер школьник

Ученик 10-го класса умер от сердечного приступа прямо во время урока географии....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У Києві за куріння вже оштрафували понад 1000 осіб

За 10 місяців поточного року київські патрульні оштрафували і притягли до адміністративної відповідальності понад 1000 осіб....

Загрузка...