Пройшло випробування нових РС "Вільха-М" і "Вільха-Р"

На полігоні Одеської області відбулось випробування ракетних комплексів "Вільха-М" та "Вільха-Р". Вони розроблені в "Укроборонпромі".

"Вільха-М" , "Вільха-Р"

Зазначається, що під час серії запусків були перевірені тактико-технічні характеристики ракет, систем наведення та можливості модернізованої "Вільхи" знищувати цілі за мінімальний час після отримання завдання на ураження.

Повідомляється, що підприємства "Укроборонпрому" вже завершують основні етапи випробувань реактивних систем "Вільха-М" та "Вільха-Р".

Гендиректор Концерну Павло Букін розповів:

Ці системи є модернізацією "Вільхи", яка вже знаходиться у серійному виробництві. Модернізації направлені на збільшення дальності польоту, підвищення точності, використання нових конструкторських рішень та матеріалів, що підвищує загальну ефективність цієї високоточної зброї

За словами міністра оборони Степана Полторака, оскільки випробування пройшли успішно, з серпня по жовтень буде проведене державне випробування і поставка їх на озброєння Збройних Сил.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​В Одессе запустят квест с поиском призов

С 19 по 21 июля в парке Преображенский, в Одессе, где сейчас проходит Фестиваль гигантских китайских фонарей, состоится квест на тему китайских сказок и легенд....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​Міст в майбутнє від Юлії Тимошенко: 10 ресурсів + 10 дій

Політичні партії не звикли балувати виборців конкретними програмами....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Экономика Украины будет расти, инфляция - падать: медленно, но верно

Экономика Украины медленно, но верно приходит в себя....

Загрузка...
Загрузка...