Український ринок цінних паперів приєднується до європейського

Ринок цінних паперів України приєднається 27 травня до європейського. Це відбудиться через Міжнародний центральний депозитарій цінних паперів Clearstream.

Мінфін

Міжнародний центральний депозитарій цінних паперів Clearstream, що входить до групи Deutsche Börse Group, 27 травня приєднає український ринок до своєї мережі.

Запуск першого в історії України "лінку" з міжнародним депозитарієм буде реалізовано через рахунок, відкритий в Депозитарії Національного банку.

Українські державні цінні папери стануть доступними у системі розрахунків Clearstream. Іноземні інвестори отримають полегшений доступ до державних цінних паперів, номінованих у гривні.

Запуск сприятиме збільшенню попиту на облігації внутрішньої державної позики, підвищенню їхньої ліквідності та привабливості на міжнародному ринку капіталу.

Також приєднання до мережі Clearstream дасть змогу поліпшити валютну структуру державного боргу за рахунок збільшення частки фінансування в гривні, збільшить ефективність трансмісійного механізму монетарної політики Національного банку, а також сприятиме подальшому розвитку українського ринку капіталу.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Искусственный интеллект отслеживает потерянных собак по отпечаткам носа

Китайская программа AI-стартапа Megvii обучена распознавать собак по отпечаткам носа так же, как и людей по уникальным отпечаткам пальцев....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Как не переплачивать за коммунальные тарифы. Советы от Минюста

Несмотря на регулярные штрафи от НКРЭКУ, облгазы продолжают незаконно доначислять объемы голубого топлива в платежки и выставлять завышенные счета....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Гражданин Ирландии после ограбление месяц прожил на улицах Киева

14 июля в городскую клиническую больницу №12 Киева попал гражданин Ирландии, который последние три недели жил на улице....

Загрузка...
Загрузка...