Петиція за відставку Зеленського набрала необхідні 25 тис голосів

Лише за добу набрала необхідну кількість петиція на сайті Президента України про його відставку. Своїми призначеннями він довів неспроможність відстоювати інтереси держави, вважають її ініціатори.

Зеленський

Петиція за відставку Зеленського набрала необхідні для розгляду 25 тис голосів. Петиція на сайті Адміністрації президента з'явилася напередодні. Петиція з вимогою про відставку президента Зеленського, яка міститься на сайті Адміністрації голови держави, за день набрала понад 26 тисяч голосів. Цього достатньо для того, щоб сам Зеленський її розглянув.

Вельмишановний Володимире Олександровичу голосування за вас у більшості своїй було голосуванням протестним. Насправді ви не маєте підтримки 73% виборців. Ваша особа зовсім не об'єднує більшість українців, що мають різні, почасти діаметрально протилежні погляди і бажання. Ви консолідували протест, не даючи конкретних обіцянок і політичних орієнтирів, однак тепер, після обрання і інавгурації, ви не можете не мати конкретного шляху. І перші ж ваші заяви та дії розчаровують ваших виборців, розбивають цю тимчасову ситуативну народну консолідацію.

Станом на 15:30 23 травня під електронною петицією підписалися 26250 громадян. Однак розглянути документ Зеленський може лише через 92 дні, адже тоді закінчиться голосування.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В Киеве могут сделать платным въезд автомобилей в центр

В Киеве могут ввести ограничение проезда по некоторым улицам, платного въезда в центр и высокой стоимости парковки там....

Це може бути цікавим

В сети появились концепт-изображения iPhone 12

Издание PhoneArena поделилось концепт-изображениями iPhone 12....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Киеве презентовали дизайн электронного ученического проездного

Дизайн электронного проездного ученического билета, которым смогут пользоваться столичные школьники, презентовала общественная организация «Агенти змін»....

Загрузка...