Активісти громадянського руху сказали Зеленському про «червоні лінії»

Володимир Зеленський не повинен переходити "червоні лінії". Політологи називають іх: неможливість миру з агресором, недоторканість мовного закону, повне дотримання домовленості з ЄС та США, курс на НАТО.

Зеленський

Громадські організації та окремі представники громадянського суспільства звернулися до президента України Володимира Зеленського заявили 23 травня про стурбованість першими рішеннями глави держави на посаді та окреслили «перелік можливих «червоних ліній» – якщо президент їх порушить, це неминуче призведе до погіршення як внутрішньополітичної, так і зовнішньої ситуації навколо нашої країни».

В заяві наголошується:

Ми гостро не поділяємо волю президента оточити себе представниками режиму колишнього президента України Віктора Януковича, що суперечить принципам люстрації, а також людьми без відповідних компетенцій і таких, з якими Володимира Зеленського пов’язують бізнес-інтереси.

Політологи називають іх: неможливість миру з агресором, недоторканість мовного закону, повне дотримання домовленості з ЄС та США, курс на НАТО.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Люди Коломойского через мажоритарку зайдут в Верховную Раду

Закрытые партсписки "Слуги народа" вместе с мажоритаркой позволят провести в Верховную Раду своих парламентариев....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Стало известно, когда низкоуглеводная диета работает сама по себе

В определенных условиях низкоуглеводная диета может работать даже без снижения веса....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

На поверхности 40% мобильных телефонов найдена разновидность стафилококка

Согласно с последними исследованиями на поверхности 40% мобильных телефонов найдена разновидность стафилококка, а именно - золотистый....

Загрузка...
Загрузка...