У Києві через халатність пластичного хірурга померла пацієнтка

Після операції з ліпосакції в одній приватних клінік Києва померла 42-річна пацієнтка. Правоохоронці вважають, що до такого трагічного наслідку привела халатність хірурга.

У Києві через халатність пластичного хірурга померла пацієнтка

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва, передає Соцпортал.

Смертельна операція з ліпосакції була проведена в приватній клініці косметичної хірургії, розташованій у Печерському районі міста Києва у лютому 2017 року.

Проте, вирішити питання про наявність чи відсутність складу злочину у діях медичних працівників, які займались оперативним втручанням, не представлялось можливим через тривале проведення необхідних судово-медичних експертиз.

Отримавши висновок комісійної експертизи, який підтвердив результати первинного дослідження установлено, що між оперативним втручанням, проведеним лікарем-хірургом у приватній клініці і настанням смерті 42-річної пацієнтки є причинно-наслідковий зв'язок та наявний дефект у наданні медичної допомоги у післяопераційному періоді.

Враховуючи вказані обставини, хірургу інкриміновано ч. 1 ст. 140 КК України (неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов'язків, яке спричинило тяжкі наслідки для хворого).

Київською місцевою прокуратурою № 6 повідомлено про підозру хірургу приватної клініки косметичної хірургії, халатне ставлення до професії якого призвело до смерті пацієнтки.

Після виконання усіх необхідних процесуальних дій, обвинувальний акт у вищевказаному кримінальному провадженні буде скеровано до Печерського районного суду м. Києва для розгляду по суті.

Всі кримінальні новини Києва в розділі #Київград на Соцпорталі.

Як повідомлялося:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Рябошапка оценил вероятность раскрытия убийств Гонгадзе и Шеремета

Полноценное раскрытие дела об убийстве журналиста Георгия Гонгадзе маловероятно....

Це може бути цікавим

​У Львові у вчительки початкових класів виявили відкриту форму туберкульозу

Відкриту форму туберкульозу виявили лікарі у вчительки початкових класів ЗСШ №78 у Львові....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Киеве столкнулись трамвай, маршрутка и авто

14 ноября в Киеве на Подоле в ДТП попали трамвай, маршрутка №219 и Lada....

Загрузка...