У Києві через халатність пластичного хірурга померла пацієнтка

Після операції з ліпосакції в одній приватних клінік Києва померла 42-річна пацієнтка. Правоохоронці вважають, що до такого трагічного наслідку привела халатність хірурга.

У Києві через халатність пластичного хірурга померла пацієнтка

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва, передає Соцпортал.

Смертельна операція з ліпосакції була проведена в приватній клініці косметичної хірургії, розташованій у Печерському районі міста Києва у лютому 2017 року.

Проте, вирішити питання про наявність чи відсутність складу злочину у діях медичних працівників, які займались оперативним втручанням, не представлялось можливим через тривале проведення необхідних судово-медичних експертиз.

Отримавши висновок комісійної експертизи, який підтвердив результати первинного дослідження установлено, що між оперативним втручанням, проведеним лікарем-хірургом у приватній клініці і настанням смерті 42-річної пацієнтки є причинно-наслідковий зв'язок та наявний дефект у наданні медичної допомоги у післяопераційному періоді.

Враховуючи вказані обставини, хірургу інкриміновано ч. 1 ст. 140 КК України (неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов'язків, яке спричинило тяжкі наслідки для хворого).

Київською місцевою прокуратурою № 6 повідомлено про підозру хірургу приватної клініки косметичної хірургії, халатне ставлення до професії якого призвело до смерті пацієнтки.

Після виконання усіх необхідних процесуальних дій, обвинувальний акт у вищевказаному кримінальному провадженні буде скеровано до Печерського районного суду м. Києва для розгляду по суті.

Всі кримінальні новини Києва в розділі #Київград на Соцпорталі.

Як повідомлялося:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

В киевском парке установили разноцветные зонтики

В столичном Голосеевском парке имени Рыльского установили два металлических разноцветных зонтика....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Как рассчитать будущую пенсию по формуле ПФУ

При этом точный размер будущей выплаты могут рассчитать только в Пенсионном фонде....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Начал работу Синод: первые подробности

В Софии Киевской начал свою работу священный Синод Православной церкви Украины....

Загрузка...
Загрузка...