Біологи виявили загадкових морських створінь

Під час досліджень у Панамській затоці біологи виявили загадкових морських личинок. Під час вивчення їхньої ДНК наковці дійшли висновку, що це до цього часу невідомі науці види личинок.

Біологи виявили загадкових морських створінь

Про це повідомляють Аспекты, передає Соцпортал.

Вчені зі Смітсонівського інституту тропічних досліджень (США) виявили ряд нових видів личинок форонид. При цьому як виглядають дорослі форми цих істот – невідомо.

Форониди - безхребетні тварини з червоподібним тілом, щупальцями і хітиновою трубкою, один кінець якої занурений в мул або пісок.

Збираючи проби планктону в панамській затоці і у архіпелагу Бокас-дель-Торо в Карибському морі, вчені виявили відразу 50 нових видів їх личинок.

Дослідження показало, що деякі ділянки ДНК у виявлених формах відрізнялися від всіх геномів, що зберігаються в банку даних GenBank. У цій базі знаходиться інформація про ДНК більш ніж 300 тис. видів організмів.

У той же час вчені побоюються, що так і не дізнаються, як виглядають дорослі форми знайдених форонид, так як про спосіб життя цих безхребетних відомо дуже мало.

Личинки форонид є вільноплавними, а їх дорослі форми прикріплюються до морського грунту, тому статевозрілих особин дуже важко знайти.

Про наукові відкриття читайте в в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Українців можуть звільнити від податків з депозитів

Народний депутат від партії "Слуга народу" зареєстрував законопроєкт №2422, який має на меті звільнити від оподаткування податком на доходи фізичних осіб депозитні ....

Це може бути цікавим

​Виробників хочуть зобов’язати утилізувати батареї і акумулятори

Депутати зареєстрували законопроект №2352 «Про батареї і акумулятори», яким пропонується ввести систему розширеної відповідальності виробника щодо батарей та аку....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Nobilitet 2019: Наука може стати ближчою до людей, або "який ти науковець?"

Валерія Лошманова: Нобелівку у Стокгольмі завжди вручають 10 грудня, а оскільки ми хотіли зробити івент напередодні – справжню препаті вручення Нобелівки, то нам ....

Загрузка...