Біологи виявили загадкових морських створінь

Під час досліджень у Панамській затоці біологи виявили загадкових морських личинок. Під час вивчення їхньої ДНК наковці дійшли висновку, що це до цього часу невідомі науці види личинок.

Біологи виявили загадкових морських створінь

Про це повідомляють Аспекты, передає Соцпортал.

Вчені зі Смітсонівського інституту тропічних досліджень (США) виявили ряд нових видів личинок форонид. При цьому як виглядають дорослі форми цих істот – невідомо.

Форониди - безхребетні тварини з червоподібним тілом, щупальцями і хітиновою трубкою, один кінець якої занурений в мул або пісок.

Збираючи проби планктону в панамській затоці і у архіпелагу Бокас-дель-Торо в Карибському морі, вчені виявили відразу 50 нових видів їх личинок.

Дослідження показало, що деякі ділянки ДНК у виявлених формах відрізнялися від всіх геномів, що зберігаються в банку даних GenBank. У цій базі знаходиться інформація про ДНК більш ніж 300 тис. видів організмів.

У той же час вчені побоюються, що так і не дізнаються, як виглядають дорослі форми знайдених форонид, так як про спосіб життя цих безхребетних відомо дуже мало.

Личинки форонид є вільноплавними, а їх дорослі форми прикріплюються до морського грунту, тому статевозрілих особин дуже важко знайти.

Про наукові відкриття читайте в в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

НБУ: в Україні вводять банкноту 1000 гривень

Банкнота в 1000 гривень вже розроблена та готова до впровадження у фінансовий обіг....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Квантовый интернет: реальность и мечта

Для преодоления застоя в IT-технологиях необходим скачок....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Под Киевом произошло смертельное ДТП: столкнулись две фуры

Ночью 24 июня под Киевом на Житомирской трассе столкнулись две фуры....

Загрузка...
Загрузка...