Спецслужба Німеччини застерігає від зв'язків з політиками Австрії через РФ

Контррозвідка Німеччини вважає, що обмін секретами з спецслужбами Австрії є недоречним. Це твердження виникло через зв’язки з РФ та корумпованість правих політиків.

Австрія

Очільник Федеральної служби із захисту Конституції Томас Халденванг «висловив підозру» австрійській владі, з якою секретними даними діляться спецслужби європейських країн-партнерів, зокрема Німеччини.

Обмін даними йде через міністерства внутрішніх справ, а посаду глави МВС Австрії обіймає Герберт Кікл, представник ультраправої Австрійської партії свободи (FPÖ), яка опинилась у центрі скандалу через зустріч віце-канцлера Гайнца-Крістіана Штрахе з ймовірною племінницею російського олігарха з оточення Володимира Путіна. Вони домовлялись про купівлю преси країни для впливу на громадську думку.

Німецькі контррозвідники побоюються, що секретна інформація вже могла потрапити до Росії з Австрії.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Нафтогаз: транзит российского газа через Украину может быть прекращен

Украине следует продолжать готовиться к прекращению транзита российского газа через Украину с 1 января 2020 года, предупредил исполнительный директор группы «Нафто....

Загрузка...

Це може бути цікавим

В Карпатах выпал снег

Мелкий снег утром 20 сентября опять выпал в карпатских горах....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Как звучит архитектура Украины

Необычный музыкально-визуальный проект уже успел записать два эпизода: в дворцово-паркового комплексе Качановка и на берегах киевского водохранилища в Вышгороде....

Загрузка...
Загрузка...