Репресії в РФ: адвокатів не пускають до військовополонених моряків

Росія порушує Міжнародне право. Так вважають адвокати військовополонених моряків, яких не пускають в СІЗО, де моряків утримують.

Москалькова

Адміністрація СІЗО, де утримують українських військовополонених моряків, перешкоджає адвокатам у доступі до їхніх підзахисних.

Зокрема, адвокатка Анастасія Георгієвська каже:

Це не тільки порушення «прав адвокатів», але і кричуще порушення права на захист. З урахуванням того, що листи від мого підзахисного Володимира Терещенка навіть до мене не приходять з СІЗО «Лефортово». Телефонні дзвінки йому заборонені, побачення теж — я вважаю, що вже 3 тижні Володимир Терещенко знаходиться в стані incommunicado.

Адвокат Микола Полозов, додав:

Адміністрація СІЗО «Лефортово» допустила ситуацію при якій вкрай ускладнений доступ адвокатів для конфіденційного спілкування і роботи з підзахисними. Це є порушенням норм міжнародного гуманітарного права, зокрема Женевської конвенції.

Про систематичне порушення прав військовополонених заявив також адвокат Сергій Бадамшин. Він додав, що це безпосередньо стосується усіх підзахисних. Омбудсмен від Росії, Москалькова також не бачить ніяких порушень.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Навчатись за контрактом стане дорого

МОН планує підвищити вартість навчання на популярних спеціальностях з 2020 року Вартість навчання на контракті на популярних спеціальностях зросте у 2020 році....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Ну очень дорогой кофе. В Венеции оштрафовали туристов-кофеманов

В Венеции туристов оштрафовали на 950 евро за кофе на мосту Полиция Венеции оштрафовала на 950 евро двух туристов из Германии, что собирались выпить кофе на ступенях ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Дело Шеремета: Зеленский ждет отчета силовиков через три дня

Президент Владимир Зеленский хочет знать кто убил Павла....

Загрузка...
Загрузка...