В NASA створюють спеціальних роботів для дослідження Місяця (відео)

Дослідники NASA працюють над створенням спеціальних м’яких роботів, які будуть досліджувати поверхню Місяця. Перевага цих м’яких роботів полягає в їхніх розширених функціональних можливостях.

В NASA створюють спеціальних роботів для дослідження Місяця

Про це повідомляє Народна правда, передає Соцпортал.

Стажери NASA Чак Салліван та Джек Фіцпатрік, які працюють в Дослідницькому центрі Ленглі в м Хемптон, штат Вірджинія, США, розповіли про унікальні властивості м’яких роботів, що робить їх адаптованими для місії на Місяць.

- Перевага м’яких роботів полягає в їх гнучкості, а також в тому, що вони в певному сенсі краще адаптуються до нових умов, – розповідає Чак Саліван.

М’які роботи рухаються подібно до живих організмів, що розширює можливості їх переміщення – так, наприклад, вони можуть без проблем стиснутися до відносно невеликих розмірів.

- Приведення в рух м’якого робота засноване на зміні властивостей матеріалу, з якого він виконаний. Плаский шматок гуми, приміром, може прийняти форму пальця, – сказав Фіцпатрік.

Як повідомляється, розробка конструкції цих роботів знаходиться на ранньому етапі і ще далека від випробування в умовах космосу, однак стажисти вже зараз намагаються зрозуміти, як можна буде використовувати ці актуатори в реальних космічних місіях.

Про високі технології і підкорення космосу читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

С 1 июля стоимость электроэнергии днем и ночью сравняется

В Украине будет отменен ночной тариф на потребление электроэнергии для бытовых потребителей....

Загрузка...

Це може бути цікавим

​У Києві відбудеться вечір україномовної стендап-комедії 18+

28 червня у київському Caribbean Club Concert Hall відбудеться концерт Першої Україномовної Стендап Комедії від «Ukrainian Stand-Up Agency»....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

На виборчому окрузі під Києвом палає "війна клонів"

На 94 окрузі під Києвом палає "війна клонів"....

Загрузка...
Загрузка...