Комітет Конгресу США виділить Україні $ 115 млн

По програмі "Міжнародне військове фінансування" Конгрес США в 2020 році виділить Україні $115 млн. Це допомога по лінії безпеки для протистояння російській агресії.

конгрес США

Зокрема, законопроект передбачає виділення $ 115 млн для надання Україні допомоги по лінії безпеки за програмою "Міжнародне військове фінансування".

Законопроект затвердив Комітет з асигнувань Палати представників Конгресу США . він визначився на 2020 фінансовий рік , а загальна допомога Україні по лінії Держдепу США, Агентства США з міжнародного розвитку та причетних відомств складає $ 445,7 млн.

Зокрема, законопроект передбачає виділення $ 115 млн для надання Україні допомоги по лінії безпеки за програмою "Міжнародне військове фінансування". При цьому комітет порекомендував Державного департаменту США та Агентству з міжнародного розвитку далі взаємодіяти з українською стороною в реалізації програм реабілітації та адаптації українських військових і надавати допомогу Міністерству у справах ветеранів України.

Для набуття чинності законопроект повинен бути схвалений Палатою представників у цілому, потім Сенатом і отримати підпис Трампа.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Женщина выбросилась с четвертого этажа и чудом выжила (видео)

В Днепре женщина из-за личных проблем выбросилась из окна своей квартиры на четвертом этаже....

Загрузка...

Це може бути цікавим

У Києві в будівельному вагончику знайшли труп

У Києві на території одного з будівельних майданчиків, у вагончику знайшли труп чоловіка....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Полезно ли для здоровья принимать холодный душ (видео)

Очень многие утверждают, что холодный душ полезен для здоровья....

Загрузка...
Загрузка...