Комітет Конгресу США виділить Україні $ 115 млн

По програмі "Міжнародне військове фінансування" Конгрес США в 2020 році виділить Україні $115 млн. Це допомога по лінії безпеки для протистояння російській агресії.

конгрес США

Зокрема, законопроект передбачає виділення $ 115 млн для надання Україні допомоги по лінії безпеки за програмою "Міжнародне військове фінансування".

Законопроект затвердив Комітет з асигнувань Палати представників Конгресу США . він визначився на 2020 фінансовий рік , а загальна допомога Україні по лінії Держдепу США, Агентства США з міжнародного розвитку та причетних відомств складає $ 445,7 млн.

Зокрема, законопроект передбачає виділення $ 115 млн для надання Україні допомоги по лінії безпеки за програмою "Міжнародне військове фінансування". При цьому комітет порекомендував Державного департаменту США та Агентству з міжнародного розвитку далі взаємодіяти з українською стороною в реалізації програм реабілітації та адаптації українських військових і надавати допомогу Міністерству у справах ветеранів України.

Для набуття чинності законопроект повинен бути схвалений Палатою представників у цілому, потім Сенатом і отримати підпис Трампа.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​Розробити проєкт про заборону на перевірки ФОПів мають до кінця 2019-го

Володимир Зеленський видав указ, у якому зобов'язав Кабмін розробити законопроєкт про запровадження дворічної заборони (мораторію) на перевірки фізичних осіб-під....

Це може бути цікавим

​Компания SpaceX запустила ракету с новой партией из 60 спутников для проекта Starlink

Спутники выведут на высоту в 280 км и проверят их работоспособность, после чего они выйдут на заданную траекторию....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Загрузка...