Івангурація Зеленського буде без банкету

У команді новобраного Президента України Володимира Зеленського запевняють, що після інавгурації заплановано лише зустріч з міжнародними делегаціями, і не буде ніяких банкетів.

Івангурація Зеленського буде без банкету

Про це повідомляє УНН, передає Соцпортал.

Інавгурація новообраного Президента України Володимира Зеленського пройде традиційно і без банкету.

- Буде спочатку у Раді інавгураційна промова, перед цим Президент вступатиме у свої конституційні права та обов’язки, прийматиме присягу, -. розповів радник Зеленського Дмитро Разумков.

Після цього, за його словами, будуть проводитися заходи в Маріїнському палаці, де Президент зустрінеться з міжнародними делегаціями.

- Потім Президент відправиться на своє робоче місце на Банкову і приступить до виконання своїх функціональних обов’язків, - додав Разумков.

Ніяких інших заходів, за словами Разумкова, не планується.

Зазначається, що інавгурація новообраного президента України Володимира Зеленського відбудеться в понеділок, 20 травня, о 10 годині ранку.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Загрузка...

Це може бути цікавим

Huawei анонсировала собственную операционную систему

На фоне глобального давления, компания презентует собственную операционную систему, которая будет работать на смартфонах, планшетах, часах и телевизорах компании....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​VIDEOZHARA 2019: топ горячих фактов

Блогосфера: контент имеет значение Мало того что фест подарит два дня встреч с известными блогерами, так еще будет уникальный шанс сделать селфи или пообщаться с ....

Загрузка...
Загрузка...