В Україні в 2020 році можуть запровадити 5G

Технологія супершвидкісної передачі інформації 5G в Україні можливо з'явиться в 2020 році. Зараз триває аналіз частот, які можна використовувати для цього.

5G

Про це сказав Олександр Животовський, голова Національної комісії, щодо державного регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ):

5G можливе вже з наступного року. Ми аналізуємо частоти, що можуть бути використані для 5G. Деякі вже очевидні — це 700 МГц та 3400 МГЦ. Деталі стосовно решти необхідних частот — а це вище 20 ГГц — будуть визначені цієї осені.

За його словами, для запуску 5G необхідно провести перемовини з телемовниками та військовими щодо їхнього переходу на використання більш низького діапазону частот. Домовленості щодо переходу на нові частоти планують розпочати після виборів.

Розповів він і про перемовини з операторами мобільного зв'язку:

Також необхідний інгредієнт — це діалог з операторами. Не секрет, що досі відкрите питання бізнес кейсу для 5G. Адже на відміну від попередніх технологій «G», п’ятий — це більше про інфраструктуру та суміжні галузі, ніж про наші з вами смартфони. Тому, ми тільки вітаємо самостійні ініціативи операторів, а також у співпраці з Міністерством інфраструктури, щодо різного роду кейсів використання нових технологій.

Раніше технологію 5G повноцінно впровадили частково у США, та в Південній Кореї. В Китаї лише тестують 5G-інтернет.

Технологія 5G дозволяє використовувати інтернет, швидкість якого перевищує 4G у 20 разів, а у деяких випадках швидкість 5G може бути більшою навіть у 100 разів. У провідних технологічних компаніях світу, США, Японії, Південній Кореї та Китаї — сподіваються, що технологія 5G значно пришвидшить розвиток інших технологій, таких як «розумне місто», безпілотні автомобілі тощо.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Nobilitet 2019: Наука може стати ближчою до людей, або "який ти науковець?"

Валерія Лошманова: Нобелівку у Стокгольмі завжди вручають 10 грудня, а оскільки ми хотіли зробити івент напередодні – справжню препаті вручення Нобелівки, то нам ....

Це може бути цікавим

​Эксперт рассказал, какие автомобили считаются идеальными для новичков

Автомобильный эксперт Алексей Хресин составил рейтинг транспортных средств, которые идеально подойдут новичку....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Культурна ініціатива з Дніпра виступить в самому екстравагантному арт-просторі столиці

7 грудня до Києва завітають учасники однієї з найбільш ініціативних арт-груп Центральної України, що влаштувалися в стінах клубу Module....

Загрузка...