В Україні в 2020 році можуть запровадити 5G

Технологія супершвидкісної передачі інформації 5G в Україні можливо з'явиться в 2020 році. Зараз триває аналіз частот, які можна використовувати для цього.

5G

Про це сказав Олександр Животовський, голова Національної комісії, щодо державного регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ):

5G можливе вже з наступного року. Ми аналізуємо частоти, що можуть бути використані для 5G. Деякі вже очевидні — це 700 МГц та 3400 МГЦ. Деталі стосовно решти необхідних частот — а це вище 20 ГГц — будуть визначені цієї осені.

За його словами, для запуску 5G необхідно провести перемовини з телемовниками та військовими щодо їхнього переходу на використання більш низького діапазону частот. Домовленості щодо переходу на нові частоти планують розпочати після виборів.

Розповів він і про перемовини з операторами мобільного зв'язку:

Також необхідний інгредієнт — це діалог з операторами. Не секрет, що досі відкрите питання бізнес кейсу для 5G. Адже на відміну від попередніх технологій «G», п’ятий — це більше про інфраструктуру та суміжні галузі, ніж про наші з вами смартфони. Тому, ми тільки вітаємо самостійні ініціативи операторів, а також у співпраці з Міністерством інфраструктури, щодо різного роду кейсів використання нових технологій.

Раніше технологію 5G повноцінно впровадили частково у США, та в Південній Кореї. В Китаї лише тестують 5G-інтернет.

Технологія 5G дозволяє використовувати інтернет, швидкість якого перевищує 4G у 20 разів, а у деяких випадках швидкість 5G може бути більшою навіть у 100 разів. У провідних технологічних компаніях світу, США, Японії, Південній Кореї та Китаї — сподіваються, що технологія 5G значно пришвидшить розвиток інших технологій, таких як «розумне місто», безпілотні автомобілі тощо.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

На Київщині закриють майже 30 дитячих садочків

У Білій Церкві закриють майже 30 дитячих садочків....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Полезно ли для здоровья принимать холодный душ (видео)

Очень многие утверждают, что холодный душ полезен для здоровья....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Біля Києва поховають останки добровольця: опізнали після 5-го аналізу ДНК

В Обухові під Києвом перезаховають останки добровольця Сергія Кононка....

Загрузка...
Загрузка...