У деяких областях пройдуть сильні дощі, можливе підтоплення

До 22 травня в Києві суха та тепла погода. Температура повітря від 20 до 25 градусів. З 23 травня пройдуть дощі, які продовжаться до кінця місяця.

Київ

На заході України, у Житомирській та Вінницькій областях сьогодні очікуються грози й шквали 15-20 метрів за секунду, тим часом на Волині, у Рівненській, Житомирській, Закарпатті та Карпатах також значні дощі. Про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій з посиланням на Укргідрометцентр.

Зазначається, що внаслідок очікуваних дощів, можливі підйоми рівнів води:

- у четвер – на річках Закарпаття (на 0,3-1,0 м), у нижніх течіях (до 1,5 м); на малих водотоках – на 0,5-1,0 м;

- у четвер та п'ятницю – на річках басейнів Сяну, Днiстра (Львiвська та Iвано-Франкiвська області) на 0,2-1,0 м; на рiчках Прута, Сiреті - на 0,3-1,3 м. Негативних наслідків не прогнозується.

- 16 - 18 травня - на річках басейнів Захiдного Бугу (Львiвська, Волинська області), Прип'ятi (Волинська, Рівненська, Хмельницька, Житомирська області), Ужа, Тетерева (Житомирська, Київська області) на 0,1 - 0,5 м; на рiчцi Стир, нижче Хрiнницького водосховища, на 0,2-0,8 м, на окремих ділянках річок – очікується затоплення заплав, можливе часткове затоплення сільськогосподарських угідь.

У Карпатському регіоні можуть сформуватися невеликі локальні селеві потоки.

Оперативні новини столиці читайте в розділі #Київград на Соцпорталі.

Як повідомлялося:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Мотиваційний лист абітурієнтів до вишів не стане інструментом корупції - МОН

Мотиваційний лист при вступі до університетів стимулюватиме абітурієнтів до відповідального вибору закладу освіти і напряму навчання....

Це може бути цікавим

Nobilitet 2019: Наука може стати ближчою до людей, або "який ти науковець?"

Валерія Лошманова: Нобелівку у Стокгольмі завжди вручають 10 грудня, а оскільки ми хотіли зробити івент напередодні – справжню препаті вручення Нобелівки, то нам ....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Ученые назвали основную причин возникновения рака

В 20 процентах случаев к злокачественным опухолям приводят инфекции, вирусы или бактерии....

Загрузка...