Стало відомо в яких областях з’являться мобільні відділення Укрпошти

На даний момент у Чернігівській області триває експеримент із впровадження мобільних відділень Укрпошти. Керівництво компанії розглядає можливість поширення експерименту на ще декілька областей України.

 Стало відомо в яких областях з’являться мобільні відділення Укрпошти

Про це повідомляє УНІАН, передає Соцпортал.

Національний оператор поштового зв'язку "Укрпошта" розглядає можливість поширення дії експерименту з пересувним поштовим точкам на інші області, зокрема, Київську, Вінницьку та Полтавську.

- Якщо буде інвестиційна можливість, ми поширимо цей експеримент на інші регіони. Наступними областями можуть бути Київська, Вінницька, можливо, Полтавська, - повідомив глава "Укрпошти" Ігор Смілянський.

Він також підкреслив, що "Укрпошта" отримала попередню згоду однієї з міжнародних організацій про виділення національному оператору поштового до 800 мільйонів гривень кредитних коштів на реалізацію даного проекту.

- У нас є лист від однієї з фінансових організацій, яка готова надати до 800 мільйонів гривень пільгового кредиту на цей проект для того, щоб об'єднати всю Україну, - додав керівник підприємства.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Nobilitet 2019: Наука може стати ближчою до людей, або "який ти науковець?"

Валерія Лошманова: Нобелівку у Стокгольмі завжди вручають 10 грудня, а оскільки ми хотіли зробити івент напередодні – справжню препаті вручення Нобелівки, то нам ....

Це може бути цікавим

На вихідних у столиці пройдуть продуктові ярмарки

Із метою більш повного задоволення потреб споживачів у сільськогосподарській продукції у столиці 23-24 листопада пройдуть традиційні ярмарки....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​У Дніпрі затримали маніяка, який нападав на жінок

Чоловіка, який здійснив серію нападів на жінок, затримали правоохоронці у Дніпрі....

Загрузка...