Окупований Крим: будинок Джемілєва обшукували поліціянти

Окупаційна російська поліція обшукала рідний дім десидента кримськотатарського народу Мустафи Джамілєва. Репресії продовжуються відносно корінного народу.

Джамілєв

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров не виключив, що представники окупаційної влади Криму можуть готувати «нові масштабні провокації проти кримських татар»ого народу Мустафи Джемілєва приходила російська поліція.

За його словами, це сталося 15 травня. Підконтрольні Росії поліцейські відвідували будинки кримських татар і опитували мешканців, звіряючись із наявними у них списками.

Як повідомив Чубаров, дільнична 6-го мікрорайону Бахчисараю Катерина Яхова з’ясовувала особисті дані прийомного сина Джемілєва – Ельдара.

«На питання, в чому причина її приходу до них у будинок і сенс процедури опитування, дільнична продемонструвала Ельдару якийсь список, в який були внесені кілька десятків прізвищ, заявивши при цьому, що всі вони, включаючи Ельдара, підозрюються в причетності до терористичної діяльності», – написав Чубаров.

Він не виключив, що представники окупаційної влади Криму можуть готувати «нові масштабні провокації проти кримських татар» напередодні 18 травня – Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Підконтрольна Кремлю влада Криму ситуацію наразі не коментувала.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Бюджет 2020: помощь одиноким матерям

В госбюджете Украины на 2020 год заложено увеличение помощи на возмещение услуг муниципальной няни и одиноким матерям....

Це може бути цікавим

Бюджет 2020: помощь одиноким матерям

В госбюджете Украины на 2020 год заложено увеличение помощи на возмещение услуг муниципальной няни и одиноким матерямВ следующем году 63,4 тыс....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Більшість українців, що працюють у Польщі зайняті фізичною роботою - дослідження

Перекази від заробітчан, які працюють в Польщі, у другому кварталі 2019 року становили 4 млрд злотих, із них 85,7% переказів відправили до України....

Загрузка...