Ненадійний постачальник: Росія завдала збитки партнерам на $100 млн

Транзитери отримали збитки від забруднення нафтопроводу "Дружба" в $100 млн. На цей раз від РФ постраждали компанії Бєларусі, України, Польщі.

Дружба

Збитки України, Білорусі та європейських країн від потрапляння забрудненої російської нафти до трубопроводу «Дружба» можуть скласти до $100 млн.

Міністр енергетики Росії Олександр Новак, повідомив, як завжди занижуючи масштаб катастрофи:

Це не мільярди доларів і навіть не сотні мільйонів. Загальна ситуація, яка потребує компенсації, може бути меншою за 100 мільйонів доларів, але будемо рахувати більш конкретно по факту.

За його словами, розрахунок розміру збитків ще не розпочався, тому що наразі триває робота з відновлення роботи нафтопроводу «Дружба» та постачання нафти до ЄС. Забруднену хлорорганічними сполуками нафту, яка може нанести шкоду обладнання нафтопереробним заводам, можуть продавати зі знижкою.

Раніше повідомлялось, що біля портів ЄС стоять щонайменше10 танкерів із забрудненою російською нафтою, яку ніхто не хоче приймати. У Міненерго РФ заявляли, що планують остаточно відновити постачання незабрудненої нафти до кінця травня.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Водіям та пішоходам нагадали правила безпеки при тумані

У Києві через туман і мряку оголошено перший рівень небезпеки – жовтий....

Це може бути цікавим

В приложениях для камер от Google и Samsung нашли серьёзную уязвимость

Специалисты по кибербезопасности из компании Checkmarx обнаружили серьёзную уязвимость в приложениях «Google Камера» и Samsung Camera....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Nobilitet 2019: Наука може стати ближчою до людей, або "який ти науковець?"

Валерія Лошманова: Нобелівку у Стокгольмі завжди вручають 10 грудня, а оскільки ми хотіли зробити івент напередодні – справжню препаті вручення Нобелівки, то нам ....

Загрузка...