НБУ знизив гривневий курс

В зв'язку з невизначеним політичним становищем із-за повернення фігуранта багатьох кримінальних справ в царині податків Коломойського - НБУ знизив курс гривні. Вона подешевшала на 21 копійку.

курс гривні

Гривня подешевшала до долара на 21 копійку. Національний банк України встановив офіційний курс гривні до долара на четвер, 16 травня, на рівні 26,3740 грн/долар, гривня подешевшала на 21 копійку порівняно з попереднім робочим днем (26,1628 грн/долар у вівторок, 15 травня). Курс євро встановлений на рівні 29,4940 грн/євро (15 травня – 29,3704 гривень), 10 рублів – 4,0670 грн/рубль (15 травня – 4,0066 гривні).

До свят регулятор зафіксував негативні коливання на валютному ринку після винесення Окружним адміністративним судом Києва рішення про визнання приватизації "Приватбанку" незаконною. До закриття міжбанківського ринку 18 квітня долар продавали вже на 15 копійок дорожче, ніж вранці. Так, 18 квітня.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Стало известно, почему Советский Союз не смог высадить человека на Луну

По мнению группы американских исследователей, причиной провала лунной миссии СССР стало научно-техническое отставание от США....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Сумна статистика: в українських селах закриваються дитячі садочки

На кінець минулого року кількість дитячих садочків в українських селах скоротилася до 9 тисяч....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Біля Києва поховають останки добровольця: опізнали після 5-го аналізу ДНК

В Обухові під Києвом перезаховають останки добровольця Сергія Кононка....

Загрузка...
Загрузка...