Американські вчені пропонують добувати електричний струм з снігу

Група американських науковців запропонувала спосіб добування електричного струму зі звичайного снігу. Вони переконують, що у ході експериментів ця технологія працювала стабільно і не викликала нарікань.

Американські вчені пропонують добувати електричний струм з снігу

Про це повідомляють cikavosti.com, передає Соцпортал.

Американські фізики створили пристрій, здатний видобувати електрику зі снігу. Для цього вони використовували метод, заснований на передачі позитивного заряду сніжинок негативно зарядженим матеріалам, в даному випадку – силікону

Фізики з Каліфорнійського університету відзначають, науці вже давно відомий даний спосіб, але до них ніхто не намагався створити на його підставі працюючий пристрій з видобутку електрики зі снігу.

Для цього вчені перепробували безліч матеріалів і знайшли один, що забезпечує найбільшу ефективність передачі позитивного заряду негативно зарядженому механізму, що отримав назву Genius.

Ним виявився силікон, саме з нього за допомогою 3D-принтера фізики надрукували гнучкий електрод, що використовується для видобутку електрики зі снігу.

Вчені розповіли про те, яка ефективність даного методу, адже в даному питанні це найголовніше.

При цьому вони відзначили, що технологія працює надійно і її стабільність не викликає сумнівів. Американські фізики задоволені отриманими результатами і збираються вдосконалювати свій метод.

Вони бачать у ньому величезний потенціал, тому що в зимовий період до третини планети може бути покрито снігом, тому їх пристрій будуть використовуватися у всьому світі, а в деяких країнах – весь рік.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Какой должна быть зарплата министров - мнение первого президента

Зарплаты чиновников, в сотни раз превышающие средние зарплаты в Украине, однозначно вызывают социальное напряжение....

Це може бути цікавим

​Смертельный вирус из Китая: главные симптомы

Этот вирус может спровоцировать тяжелые заболевания нижних дыхательных путей он очень быстро распространяются по миру....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В Киеве аферисты «продавали» должность начальника колонии за 20 тыс. долл

Двое мошенников задержали правоохранители в одном из ресторанов Киева....

Загрузка...